Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz, hogy Ausztriában leállít...

Igaz, hogy Ausztriában leállítottták az AstraZenekával történő oltást? Akit itthon ezzel oltottak melyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2021. márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Tisztázzuk! Ausztriában az AstraZeneca bizonyos gyártási számú vakcináit függesztették fel. Értelmezni is tudni kéne.
2021. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ami cikket olvastam, ez nem volt benne.
2021. márc. 8. 09:04
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Pedig benne van hogy egy bizonyos adagját állították le.

Amúgy parancsolj friss hír, szintén AstraZeneca:

[link]

2021. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

Igaz, ideiglenesen.

Egyelőre semmilyen bizonyíték nincs arra, hogy az oltás miatt halt volna meg az illető, elővigyázatosságból történt. Ugye előfordul, hogy meghalnak az emberek sárga pizsama hordása után is, mégsem pánikol senki. Most sem kell. Amúgy ez is jó példája, hogy az osztrákok milyen jófejek, itthon tuti nem állítottak volna le semmit:D

2021. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Állítólag M.o.-on is történt hasonló eset, ezért tettem fel a kérdést.
2021. márc. 8. 09:19
 7/16 anonim ***** válasza:
14%

"Állítólag"

Ezt a Mythbusters-nek küldd be, ne nekünk. Ki, mikor és hol állítja ezt? Amúgy több ezren kapják meg nálunk is az oltásokat naponta, garantálom, hogy előbb-utóbb valaki meghal egy random dologban ezen emberek közül, amit aztán jól felkap a média...

2021. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
7-es ne vedd ezt olyan félvállról. Lényegében egyik oltasnak sem lehet tudni a hosszú távú hatását.
2021. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Meg az új ízű milkának sem.
2021. márc. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mindketten regisztráltunk. A napokban meg is kaptuk a kitöltendő teszt-lapot. Várhatóan 1-2 héten belül kapnánk az oltást.

Én mindenképpen oltatok, azonban az utóbbi hetekben a nejem naponta sorozatban kapja barátnőitől az oltás-ellenes linkeket. Egyik-másikat továbbküldi nekem, s addig nyaggat, amíg el nem olvasom.

2021. márc. 8. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!