Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Náthás vagyok, fáj a torkom,...

Náthás vagyok, fáj a torkom, kicsit köhögök meg hőemelkedésem van. Amióta elkezdődött, itthon vagyok, nem találkozok senkivel. Fel kellene hívnom ezzel az orvost, hogy hátha csináltat koronavírus tesztet, vagy ennyivel úgysem fog?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvannak a vírushoz "szükséges" tüneteid. Szerintem hívd fel, mert másképp ki sem mehetnél hivatalosan, amíg el nem múlik.
2020. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ez inkább egy hűléses megbetegedés, nem biztos, hogy csináltat tesztet, hiszen magas lázad nincs, köhögés is csak enyhe.
2020. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel! Lehet bármi! Nekem hasonló volt, el lett rendelve két teszt, mind a kettő negatív lett, de sohasem lehet tudni. Az orvos eldönti, hogy rendel-e neked tesztet. Egyébként nagyon flottul megy, vagyis nálam legalábbis, az orvos megrendelte a tesztet, másnap felhívtak, hogy jönnek, ne egyek, délután jöttek, következő nap, kevesebb mint 24 óra elteltével az ügyfélkapumon meg tudtam nézni az eredményt, nem kellett a háziorvost sem hívogatnom. És nagyon megnyugtató volt. Nekem lett rendelve még egy teszt, mert elhúzódott a hőemelkedésem, de nem mindenkinél rendelik el.
2020. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Csak karanténba vágnak, de tesztet nem kapsz.
2020. szept. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem pozitiv, nem kerul karantenba. Nem kulfoldrol jott. De javitsatok ki, ha tevedek.
2020. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!