Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID kérdés: aki már átesett...

COVID kérdés: aki már átesett rajta, hasmenéssel és gyomorfájdalommal kezdte valaki?

Figyelt kérdés

3 aktív fertőzöttel voltam kapcsolatban az elmúlt 1 hétben, holnap teszt.


Fáj a fejem és kb 3 perc alatt átmegy rajtam egy korty víz is. Sima gyomorrontás vagy lehet tünet? Az egyetlen gyomorfájós-hasmenéses koronás ismerősömnek légúti tünetei is voltak, meg szaglásvesztés.


Kicsit aggódom....



2021. márc. 10. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sima hasmenéses vírus is. Vagy az is lehet, hogy ráparázol a tesztre és tüneteket produkálsz, mert beképzeled magadnak. A lakótársammal is ez volt, közben nem is koronás...
2021. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én hallottam ismerősi körben tapasztalatból, hogy most ez megy covid miatt.

De persze ezer más dolog miatt is lehet hasmenésed.

2021. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem parázom a teszttől, havonta van egy a melóban, ez is csak a szokásos tervezett ill. 1 héttel előre hozták, mert a héten 4, múlt héten pedig 3 kolléga dőlt ki.


(És vicc 12 óta vicc nélkül kb a 25. alkalommal rohanok...egy korty víz és futnom kell)

2021. márc. 10. 20:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Holnap tesztelnek, mert hasmenésem van és fej- és szemfájásom, meg lázam. De volt ismerősöm, aki pozitív lett hasmenés és fejfájás tünetekkel.
2021. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Most gyomorinfluenza is van, elvileg én is elkaptam, 2x teszteltek covidra, negatív lett, barátnőm is ezekkel a tünetekkel le lett tesztelve, nem covid volt, a háziorvos azt mondta most rengeteg embernek van ilyen panasza.
2021. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Márpedig a hasmenést kezelni kell, különben a folyadék + sóvesztés miatt kiszáradsz.
2021. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Anyum múlthét csütörtökön hasmenéssel, fejfájással, gyengeséggel küzdött. Negatív lett neki!
2021. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na, kiváncsi leszek. Pláne, hogy most mértem és hőemelkedésem van
2021. márc. 10. 21:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Férjemnek csak emésztő rendszeri tünetei voltak, ilyen hasmenés amit írsz, csak 2 hétig. A kiszáradás ellen küzdöttünk itthon, baromi gyenge volt, a fejfajas is a kiszáradás jele. Az első pcr teszt az orrból ki sem mutatta, csak még egyre elküldte a dokija mert nincs 2 hetes akut hasmenés. Az pozitív lett, és akkor az antigén is magas tehát már legalább 10 napja covidos volt. Dehidratáló port kérj a patikából, valaki vegyen neked. Elhúzódó hasmenéssel is lehet kórházba kerülni, vigyázz magadra
2021. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Viszont így nem volt semmi felső légúti tünete, se szaglás vesztés, se vér oxigén szint csökkenés.
2021. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!