Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány nap után gyógyultál meg...

Hány nap után gyógyultál meg a covid fertőzésből?

Figyelt kérdés

Lett valami tartós károsodásod?


Én már 10 napja vagyok beteg és eddig semmi javulást nem tapasztalok sajnos.Nem tudom mikor lesz jobb.



2021. márc. 13. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
tesóm covidos most, elég enyhe tüneteket produkál szerencsére. most tartunk a 6. napnál.
2021. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy hónapja vagyok beteg.


Most már egész jól vagyok. Fulladok és brutál fáradt vagyok, de az is kezd jobb lenni. Szerintem ez a fulladás velem lesz még egy darabig.


Jobbulást kívánok neked!

2021. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 nap. A 13 napon még ugyanolyan szarul voltam, mint előtte. A 14- en meg már semmi bajom nem volt.
2021. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Anya 17 napja küzd vele hajnalban kórházba kellett vinni
2021. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom 4-es. Kitartást anyukádnak! Bízz benne, hogy megfog gyógyulni!


Anyukám pénteken került kórházba. Két oldali tüdőgyulladása van, 59 éves és túlsullyos... Nagyon aggódok érte, rettegek, hogy nem éli túl. Nagyon drukkolok neki, hogy sikerüljön!


2-es voltam.

2021. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2es az enyem is pont 59 éves mondjuk nem túlsúlyos de visszeres a laba (növeli az embolia és trombózis esélyét plusz magasvérnyomás) kitartást neked is remélhetőleg 1 het mulva túl leszünk a nehezen
2021. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!