Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer mellékhatásai?

Pfizer mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Az egyik rendőr barátom, aki fitt, életerős, pénteken megkapta a Pfizert. Másnap fel sem bírt kelni a gyengeségtől, fázott. Ma sincs jobban. Belegondoltam ha egy fitt életerős embert így megviselt, akkor az idősekkel mégjobban "elbánhat" az oltás. Nem vagyok oltásellenes, aki akarja oltassa magát, aki nem akarja az ne, de elgondolkodtató hogyha egy egészséges immunrendszerű embert így leterít, akkor az idősekben mit okoz. Kapott közületek valaki Pfizert?
2021. márc. 14. 10:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nagyszüleim kaptak pfizert. Szerencsére az ég világon semmi bajuk nem lett utána. *le is kopogom*
2021. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Beindul a szervezet immunreakciója, normális jelenség. 85 éves anyukám kapott, semmi tünete nem volt utána.
2021. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

"de elgondolkodtató hogyha egy egészséges immunrendszerű embert így leterít, akkor az idősekben mit okoz"


Több százezren megkapták már, akiknek nem okozott semmit. Ha nem értesz az oltások mechanizmusához, ne is okoskodj a témában, kössz

2021. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jó egészséget kívánok nekik! Ez a fura hogy egészséges embert leterít, időseket meg nem? (Úgy értem örülök hogy jól vannak a nagyszüleid, a nem az nem negativ értelemben volt.) Mintha össze-vissza random okozna vagy nem okozna mellékhatásokat.
2021. márc. 14. 11:02
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Én ugyan fittnek nem mondnám magam, de 29 éves férfiként kaptam pfizert, és csak fájt a vállam 1,5 napig, mintha meghúztam volna.

Mindenkinek másképp reagál a szervezete az oltásra, de amilyen alapon gondolkodsz, akkor a vírus még nagyobb kárt tud csinálni a fitt szervezetben. Egészen konkrétan egy barátom, velem egy idős, semmiféle krónikus betegségben nem szenvedett, mégis 6 napig volt lélegeztetőn.

2021. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Az astra is ilyen,hőemelkedés,hidegrázás,rossz közérzet kb 2 napig aztán semmi,legalábbis nekem.Ezen túl kell esni aztán jó lesz.Van aki meg se érzi egyébként nem vagyunk egyformák
2021. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
2021. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
3-as hol az okoskodás? Egy idősnek akkor jobb az immunrendszere mint egy fittnek? Hogy időseknél nem okoz gondot, egeszséges középkorúaknál pedig igen? De ezek szerint te nagyon értesz az oltasok mechanizmusához, szivesen venném ha elmagyaráznád.
2021. márc. 14. 11:04
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Az erős immunválasz pont azt mutatja, hogy jó az immunrendszere a fiatalnak.
2021. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%

Pontosan ez az okoskodás, mikor gőzöd sincs semmiről, nem érted a biológiát, csak spekulálsz, aztán ezt teljesen elferdítve ki is írod fórumokra, hergelve a népet.


"De ezek szerint te nagyon értesz az oltasok mechanizmusához, szivesen venném ha elmagyaráznád."


hajrá, előtted az internet, kezd egy kis alap sejtbiológiával, majd biokémiával majd jöhet a keményebb téma.

2021. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!