Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer mellékhatásai?

Pfizer mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Az egyik rendőr barátom, aki fitt, életerős, pénteken megkapta a Pfizert. Másnap fel sem bírt kelni a gyengeségtől, fázott. Ma sincs jobban. Belegondoltam ha egy fitt életerős embert így megviselt, akkor az idősekkel mégjobban "elbánhat" az oltás. Nem vagyok oltásellenes, aki akarja oltassa magát, aki nem akarja az ne, de elgondolkodtató hogyha egy egészséges immunrendszerű embert így leterít, akkor az idősekben mit okoz. Kapott közületek valaki Pfizert?
2021. márc. 14. 10:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

62 évesen megkaotam, nulla mell3khatás.

Apósom 88 évesen kapta - szinténn semmi...

F3rjemnél se..

2021. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
10-es ki hergel? A kerdezés az hergelés? Nem tudtam!
2021. márc. 14. 11:09
 13/20 anonim ***** válasza:
18%

"Nem vagyok oltásellenes, aki akarja oltassa magát, aki nem akarja az ne, de elgondolkodtató hogyha egy egészséges immunrendszerű embert így leterít, akkor az idősekben mit okoz. "


persze, nem hergelés :D Ne játszd már a h.lyét

2021. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
8) Pedig az immunrendszer populációs szinten pontosan így működik. Mindenkiben más-más mintázatokat ismernek fel könnyen az immunsejtek, olyasmi mint az ujjlenyomat, mindenkiben más. Így lehetőség van arra, hogy a populáció egy része szinte biztosan túléljen egy fertőzést, míg egy másik egyén nem kapásból alkalmas rá, csak ha megküzd vele rendesen a szervezete. Másik kórokozónál természetesen fordított lehet a felállás. Ezért butaság azt mondani, hogy egy idősnek biztosan rosszabb az immunrendszere.
2021. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

13: 👍👍👍


Ráadásul ostobán, 1-2 példából extrapolál..

2021. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva van, mint ahogy gondolod. Az időseknek már nem olyan jó az immunrendszere EZÉRT nem vált ki nálunk az oltás olyan erős reakciót, mint az egészséges fiatalokban.
2021. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom azokat, akik egy kérdésbe is hergelést látnak. Direkt kiirtam hogy nem vafyok oltásellenes az ilyen emberek miatt, de aki minden kérdésbe és informálodasban oltásellenességet lát, az az ő baja. A válaszokat köszönöm.
2021. márc. 14. 11:48
 18/20 anonim ***** válasza:
59%
Na akkor most azt gondold el, hogy a vírus hogy bánna el vele.
2021. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A védôoltás is olyan, mint maga a vírus: össze-vissza random, kinél így hat, kinél úgy🤷🏽‍♀️

Pfizer-ről már én is olvastam más fórumon, hogy voltak kellemetlen hatásai ( vérnyomás felment, magas láz). Idősebb rokonaim a kínait kapták meg, semmi bajuk nem volt. Különben én is a kínai felé hajlanék...

2021. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem fáj tőle a karom mint a rohadt élet
2021. máj. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!