Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ha az embereknek...

Szerintetek ha az embereknek nem lenne szabad valasztasa (mindenki oltatna, betartanak a szabalyokat, hordana mimdenki a maszkot, otthkn maradnank) nem lenne mar ennek a jarvanyhelyzetnek vege?

Figyelt kérdés
Tudom, ez elegge kommunistanak hangzik, de ha begondolunk, megis a kinaiak csinaltak jol, akik nem kerdojelezik meg a vakcina hatasossagat, nem ugy mint ax EU, betartjak a szabalyokat, es lam, nme lehet sokadik hullamrol beszelni. Ha nekunk is hasonlo mentalitasunk lenne engedelmeskednenk, nem kerdojeleznenk meg mimdent, nem lenne mar vege az egesznek?

2021. márc. 15. 00:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%

9

Bocsi, de hogy kezelte Csehország? Sehogy, minden nyitva volt, semmi szabályozás nem volt. És ha megkérdezed, hogy honnan tudom ezt: itt élek.

2021. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11: én is üdv Prágából. Bar nekem tapasztalatom csak szeptember ota van, a rendorseg se veszi komolyan. Emiatt a lakossag se: mindenki jon-megy tudvan h ugysincs kovetkezmenye.
2021. márc. 15. 14:58
 13/16 anonim ***** válasza:
25%
Ez igy van. Mult even sem volt jobb Pragaban.
2021. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%
Vagyis szeptember elott
2021. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 everlight ***** válasza:
65%
A kamuvírus diktatúra ellen és az államcsőd ellen nem csoda ha lázadnak,nincs semmi eredménye se a korlátozásoknak se az elvileg hatékony vakcinának.
2021. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk a mentsük az időseket dolog hátráltatja az egészet, bár igen, társadalmilag nem lenne elfogadott a hulljanak csak verzió. De hát a nyugdíjasok ülhetnének otthon, vinnék nekik a fertőtlenített csomagot, míg a pénztárosokat beoltják mert nekik muszáj ott lenni. Naponta 10 deka csirkefarhátért meg nem muszáj kimenni.

De itt a nyugdíjasok hada trécsel a bolt előtt miután vett 2 szem krumplit, a játszótéren a szokásosnál 3x többen vannak, mindennap beugranak energiaitalért a Tescoba.. sokan nem bírnak megmaradni a fenekükön. Hiszen úgyis kamu meg Billgéc, 5G...

2021. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!