Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit javasoltok aranyérre?

Mit javasoltok aranyérre?

Figyelt kérdés
Krém, vagy kúp? Hány napig kell kezelni és mikor kell orvoshoz fordulni?

2021. márc. 15. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Krém és kúp kombinálva. + diozmin hesperidin (flavonoidokat tartalmazó, érfalakat erősítő vitamin kúraszerűen egy-két hónapig). Székelés után meg kell mosni a végbelet, aztán krém, este zuhanyozás után szintén krém, lefekvés előtt kúp. Nekem a reparon (de nem a gyógynövényes, hanem a sima) és a hemorrid jött be. Reggel a reparont használom, este a hemorridot plusz a hemorrid kúpot. A krémet és a kúpot addig, amíg vannak tünetek, ez egy-két hét.
2021. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
De ugye igazából nem gondolod azt hogy az aranyér fertőzés útján terjed? :-D
2021. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es, ezt ki gondolja, vagy honnan veszed, hogy bárki azt gondolja, hogy fertőzés útján terjed? Ennyire nincs szövegértésed? Sem a kérdező nem utalt erre, sem én az 1.válaszban. Az aranyér időnként előjön, aztán kezelés hatására megszűnik/megszűnhet a véna gyulladása és visszahúzódik, tünetmentes lesz. Miről beszélsz?
2021. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
#3: A kérdés az "Immunrendszer, fertőzések" kategóriában került kiírásra.
2021. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 A legnépszerűbbet választottam ki hogy minél hasznosabb információkat, tanácsokat kapjak, mint látod az #1 válaszoló a segítségemre volt, veled ellentétben szóval ha nem tudsz használható választ adni a kérdésemre akkor ne fáraszd magad fölösleges beszólásokkal! Köszi!
2021. márc. 15. 20:22
 6/7 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm! :)
2021. márc. 15. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
"A" típusúnak nevezném amikor azonnal orvoshoz kell fordulni. "B" típusúnak amikor a b... rá igével él a páciens. És egy-két hét elteltével ugyanott köt ki. Mint 50 éve boldog "C" típusú aranyér tulajdonos tudnék hozzá tenni egy pár dolgot. Én 18 évesen nyertem, olyan mint az anyós: váratlanul jön és nehezen távozik. Évi pár megjelenéssel ki lehet húzni egy pár tanács megtartásával: Használat után mosni kell, enyhe kenőccsel ~ körömvirág,kenegetni, nem ülni betonra, vasra télen a hideg járműveken állva utazni. Ha előjön meleg víz jót tesz neki, és egy nagy tapadású kenőcs ~ Hemorid. Pár nap alatt lazul és eloszlik, ha makacskodik, akkor természetesen "A" útvonal szükséges. 3 félét figyeltem meg: a leggyakoribb a giliszta alakú, a másik a karfiol szerű. A harmadik a legveszélyesebb ~ pár gyufafejnyi pöcök, ami könnyen megsérül és vérezhet. Üdv!
2021. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!