Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a kórházi covid-ellátásról?

Figyelt kérdés
Hozzátartozóként érdekelne a dolog. 82 éves apámat ma vitték be a mentők a kórházba. A szokásos tüneteket mutatta, és poztív lett a gyorstesztje. (Valószínűleg én is elkaptam, de egyelőre enyhe tünetekkel megúsztam.) Kórházban látogatási tilalom van. Telefonon lehet érdeklődni.

2021. márc. 15. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
rengeteg beteg, nagyon rossz állapotban. Ha nem kerül gépre,. akkor kb. 50% hogy túléli, ha gépre kerül akkor 10-20% max. Sajnálom.
2021. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kórház, és kórház között nagy különbségek lehetnek.
2021. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok idős emberről hallottam, akik meggyógyultak! Fel a fejjel!
2021. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Több mint 50% azért meggyógyul. Sajnos egyre rosszabb a helyzet a mutációk miatt. Sajnos elmeroggyant vírus vagy járványtagadó állat ezt nem látja.
2021. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy intenzívre kerül-e vagy nem.

Ha nem, akkor ha kell, kap maszkon át oxigént, C meg D vitamint és ennyi. Egy ilyen osztályon akár még fennjárós állapotú betegek is vannak.

Intenzívet nem tudom.

Én még az előző hullámban azt hallottam a túlélési esélyekről, hogy "sima" covid-osztályon 60%, intenzíven 40%, lélegeztető gépen 20%.

Ha tényleg lehet telefonon érdeklődni, akkor telefonáljatok minden nap, lássák, hogy fontos nektek. Amúgy küldhettek be telefont, ha van olyan állapotban.

Őszintén kívánom, hogy gyógyuljon meg mielőbb!

2021. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincs intenzíven. A nővér megadott egy telefonszámot, amin "regisztrálni kell magunkat", és az orvos majd megadott napokon visszahív. Persze van mobilja apámnak, csak nagyothalló és a hallókészülékében is lemerült most az elem, így nehézkes a kommunikáció.


Pakkot lehet küldeni, de le kell adni a portán.

2021. márc. 15. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Kórháza válogatja, de alakulnak a dolgok. pastebin.com/fhM3Ma5n

Hiszen a feltöltöttséág százalékos aránya elgondolkodtató.

orvosokatisztanlatasert.hu/egy-angliai-idosgondozo-videoja

2021. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Menj már innen a "tisztanlato"-iddal, mar szeptemberben lejarattak magukat, eletveszelyes amit csinalnak.

[link]

2021. márc. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!