Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 37,2-3-4 a hőmérsékletem....

37,2-3-4 a hőmérsékletem. Otthon maradjak inkább v az semmi?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 06:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Ne parázz, semmi bajod... Istenem... Kimész a levegőre és máris 36-ra lemegy a hőmérsékleted.
2021. márc. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én nem parázok, mást nem akarok megfertőzni, egyébként még az orrom be van dugulva meg az arcom fáj... az inkább megfázás nem?
2021. márc. 16. 06:43
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Igyál meg egy forró gyógynövény teát, szedd be a vitaminokat és menj dolgozni. Gyenge az immunrendszered azért fáztál meg. Nem foglalkozol magaddal!
2021. márc. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. De mivan ha tényleg korona, akkor meg megfertőzök másokat
2021. márc. 16. 07:05
 5/19 anonim ***** válasza:
Egészség kategóriába való az ilyen kérdés.
2021. márc. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem hasonlóan indult most a korona, 1-5. Napig kb 37,1-37,4 körül itt ott kisebb fájdalmak, "halvány kellemetlenség" érzés.
2021. márc. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Komolyan, most már más betegség sincs, mint ez a h..lye korona? Nem kell minden pitiánerre azt mondani, hogy korona.
2021. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az alaphőm 36.9-37.2. Koronás volnék? Nem!

Az arcom egyik fele sok napig fájt. Koronás volnék? Nem! Viharos szélben voltam kint.

Ennyire már ne legyenek hipohonderek az emberek, mert erre játszik rá a kormány is.

Az amúgy nem fura, hogy korona előtt az emberek náthasan, influenzásan, hányás-hasmenés virussal mentek dolgozni, meg a beteg gyereket is ugyanúgy vitték iskolaba, oviba. Korona előtt senkit nem érdekelt, hogy kit fertőznek meg. Álszentek az emberek, nem is kicsit.

2021. márc. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egy picit érdemesebb lenne komolyan venni. Túl sok ember van az ismeretségi körömben, akik 2-3 hétig nagyon szenvedtek, páran a lélelgeztető gép elötti "pillanatban" voltak sokáig.

Már rég vége lenne ennek, ha "úgy sincs semmi bajom, csak kicsi láz" tünetekkel nem mennének dolgozni, társaságba, stb az emberek.

2021. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%

#9

Éves szinten ugye kétszer van influenza szezon, amiben több ezren halnak meg. Még sincsen lezárás, szabályok, az ország megállítása, mindenki lesz..rja a betegséget, betegen megy dolgozni..stb.


Miért nem fogják már fel végre az emberek, hogy ez az egész csak politikáról szól? Nem az általuk lefizetett embereknek kéne hinni.

2021. márc. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!