Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szoktál maszkot viselni utcán?

Szoktál maszkot viselni utcán?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 17:21
A kérdező szavazást indított:
Persze, hisz ez a szabály.
Fel szoktam venni, de csak akkor, amikor van lehetőség a fertőzés továbbadására (emberek között vagyok).
Nem, utcán semmiképp.
56 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Hogy "persze", az túlzás. Elég értelmetlennek tartom, de most tényleg ez a szabály, és nem olyan fontos, hogy érdemes lenne emiatt lázadozni.
2021. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
NEM XD
2021. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Mi kisebb településen lakunk.

Két órákat sétálok kutyával és a hideg miatt folyni szokott az orrom. Van hogy két óra alatt 3 emberrel találkozom. Szerintem így nincsen sok értelme. Nem vagyok maszkellenes.

2021. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Eddig minden szabályt tartottam, de ezt nem.A környezetünkben senki se hordja utcán.Pedig több ezres faluról van szó, még az se hordja aki eddig feltette bicajra vagy valami.Én meg nagyon bután érzem magam, hogy rajtam ott a maszk, mellettem a 2 és fél éves gyereken meg nincs.Ha én covidos vagyok, akkor valószínűleg ő is.Ha ő netán utcán sétálva elkapja akkor én is.
2021. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Én mindig felveszem, ha kimegyek itthonról. A hűvösben amúgy is kényelmesnek éreztem, nem fázott az arcom. Most már kicsit vékonyabb anyagút használok. Szerintem lehet hatásos a maszk, csak fokozottan kell ügyelni a higéniára, más országokban már régóta elterjedt volt betegség idején.
2021. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Kulfoldon elek, itt nem kotelezo, igy nem hordom utcan. Ahol kell felveszem, ha kotelezo lenne utcan is akkor hordanam.
2021. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem szoktam. Nálunk a városban kb. fele-fele arányban vannak az utcán szabályos maszkhordó és maszkot szabálytalanul (orr alatt, esetleg állon) vagy egyáltalán nem viselők.
2021. márc. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
sose veszem fel, nem vagyok 🐑
2021. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
ÈN már akkor is hordtam (nem vettem le, amikor a buszról leszálltam), amikor az utcán még nem volt kötelezö. Most is hordom, és hordani is fogom - hát szerintem a végtelenségig. Merthogy ez a vírus az életben nem fog eltünni a földröl. :-(
2021. márc. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
9 saját co2 ődet szívod vissza
2021. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!