Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szoktàl inni céklalevet?

Szoktàl inni céklalevet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fogyaszt valaki napi rendszerességgel frissen centrifugàlt céklalevet? Mit tapasztalt magan? Koszonom elore is a valaszokat.

#Ceklalé
2019. okt. 9. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Feleségem minden reggel gyümölcscentrifugával kezel 1 céklát, 1 sárgarépát, kb. 1 narancsot (héj nélkül) és 1 almát. Csak a levet issza meg, a rostos részt kidobja (pedig az lenne az igazi). Hogy ő mit tapasztalt magán, azt nem tudom, én semmit. Ugyanannyit náthás, ugyanannyit bereked és gégegyulladása van (mert magántanít). Ha mindezt megenné, mint gyümölcsöt-zöldséget, akkor se lenne változás. Csak hát el kell adni a gyümölcscentrifugát is.
2019. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Én egy darabig ittam. Össz-vissz annyi történt, hogy a pisim rózsaszínes lett.

2019. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már kb. egy éve, hogy naponta iszom céklalevet. Àltalában veszek készen a Müllerben, vagy a dm-ben. Bio - és ragyogó minöségüek. Magam nem centrifugázok, mert nem csinálok 3 perc alatt disznóólat a konyhából.

A vörös vértesteket gyarapítja, amire nekem különösen szükségem van, mivel rendszeres véradó vagyok.

2021. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!