Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid gyanúnál ha nem a...

Covid gyanúnál ha nem a gyorstesztet kell csinálni akkor azt nekem kell megoldani?

Figyelt kérdés
Hőemelkedésem van és így nem mehetek holnap munkába. Ha felhívom a háziorvosom az gondolom a sima tesztet tudja elintézni aminél kijönnek házhoz. De mi van ha kell a pcr teszt,akkor ott nekem kell elmenni valahova(nyergesi ismerősömet Esztergomba küldték). Csak mert nekem nincs autóm.
2021. márc. 16. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodj a háziorvos helyett.


PCR-re fog küldeni, vagy kijönnek a mentősök és megcsinálják, vagy neked kell menni a tesztelő pontra. (Senkit nem érdekel hogy nincs autód)

2021. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor felhívnak, megkérdezik, hogy saját gépjárművel be tudsz-e menni az oltópontra? Ha nem, akkor kimennek.

Teljesen mindegy, hogy gyorsteszt, vagy PCR ilyen szempontból.

2021. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1: Az utolsó mondat nem igaz! Én mondtam a telefonban, hogy van hozzátartozó, aki bevigyen! De azt mondták, csak olyan lehet, akivel egy háztartásban élek, így kijöttek, eddig mindhárom alkalommal.
2021. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem :/ És valamilyen anyagi vonzata lesz a számomra?
2021. márc. 16. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: Semmi anyagi vonzata nincs.
2021. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha pozitív akkor gondolom 2 hét fizetetlen karantén?
2021. márc. 16. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:

10 nap (plusz feltétel a 3 nap láztalan és légúti tünetmentes állapot).

Ilyenkor a háziorvos felvesz táppénzre.

2021. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!