Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha + lett a covid tesztem, de...

Ha + lett a covid tesztem, de nem kaptam a karanténról semmilyen infot, akkor ha jobban érzem magam, akkor simán elmehetek otthonról, vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
Csak a háziorvos mondta, hogy maradjak itthon. Ennek már több, mint 10 napja. Azóta a tünetek is elmúltak, de nem tudom, akkor most újra tesztet kell csináltatni, vagy hogy működik ez?
2021. márc. 18. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha letelt a 10 nap karantén akkor kb. gyógyultnak minősülsz. Szerintem nincs újra teszt...
2021. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ismerősöm is pozitívat tesztelt, de nem kapott se piros lapot se semmit. végighívta a helyi mindent: rendőrség, kórház, háziorvos, senki se tudott semmit mondani neki. úgyhogy önkéntesen karanténozott, hivatalosan nem volt karanténban, rendőr se ellenőrizte, papírt se tudott kirakni az ablakba.
2021. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy már a káosz, mindenki leszarja kivel mi történik. Amikor már nem kapsz levegőt, kimegy a mentő hozzád.
2021. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltelt a 10 nap, és legalább 3 napja nincs tünete, akkor gyógyult vagy.
2021. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es

Azért az elég baj lenne, ha egy doki nem tudná, hogy egy pozitívra tesztelt személynek hol kell lennie. Biztos nem találkozott még ilyen esettel...

2021. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosnak le kell jelentenie az ANTSZ-nek és ők hívnak mi merre hogyan. Egyébként 10 nap, és ha 3 napja nem vagy lázas akkor gyógyultnak számítasz.
2021. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy lófüttyöt. A doki azon nyomban azt mondja, hogy karantén, papír meg majd jön, amikor jön.
2021. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 a teszt helyszínén nem regisztrálták, gondolom ott és akkor kellett volna intézkedni a dolgozóknak, utólag meg senki nem tudta mit hogy kéne intézni
2021. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!