Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt aki negatív tüneteket...

Volt aki negatív tüneteket tapasztalt a korona vírus elleni vakcinánál?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Mi az, hogy negativ tunet? Az Astra Zeneca egyik a leghatekonyabbak kozul. A halaleseteknek semmi kozuk hozza. December ota rengeteg brit idos es kronikus beteg utan az atlag is kapja. Elore tudhato, es tobbsegnel be is jon, hogy egy, vagy akar tobb napig is rossz utana. Igen. Altalaban masnapos kozerzet fejfajassal, faradtsaggal, izomfajas a szuras helyen. Azt jelenti, van, aki agynak is dol.

De meger ennyit. Velunk is ennyi volt.

2021. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
2021. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Az, egy kísélet.

Az USAban már le se xarják az egészet, mióta elérték a libsik a céljukat, vagyis egy kis részét.

2021. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*kísérlet
2021. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem elek Mo-n, es csutortokon delben kaptam meg az elso vakcinamat (Moderna). Aznap semmit sem ereztem, el is felejtettem a nap hatralevo reszeben.

Penteken reggel kicsit ereztem a karomat, de csak ugy, mint amikor egy kicsit izomlazas vagy, mert tul sokat sulyzoztal, de delutanra mar csak akkor ereztem, amikor logtam a szeren es felhuzasokat csinaltam. (kifejezetten javasoltak, hogy hasznaljam a karomat, ha mast nem, legalabb korozeseket csinaljak vele)

Szombaton es ma mar el is felejtettem.

A masodikat egy honap mulva kapom, allitolag akkor jellemzobbek lesznek a mellekhatasok.

2021. márc. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Te 6os gyúrós izomagy vagy. Most gondold el egy időset vagy gyenguszt, hogy a padlóra vág...
2021. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#7

Akkor most megismetlem, hogy kifejezetten javasoltak, hogy hasznaljam a karomat, ha mast nem, legalabb korozeseket csinaljak vele.

Amugy meg no vagyok, es 59 eves.

Es egyes tipusu cukorbeteg, ugy mellesleg. Mar, ha tudod, hogy ez mit jelent.

De itt, ahol elek, a 94 evesek is edzenek, bicikliznek, de legalabb usznak.

Lehet, hogy nektek is azert kell(ene) edzeni, hogy az "idos" jelzot husz evvel kesobb kapd meg a kornyezetedtol, mint Magyarorszagon szokas nyuggerezni mar a 60 eveseket is. Es azert is kell(ene) edzeni, hogy ne legyel gyengusz.

Es akkor nem vag padlora minden. Ilyen egyszeru.

Amugy meg, egy barmilyen vakcinara adott barmilyen tunet az immunrendszeredtol, es a genetikai beallitottsagodtol fugg. Ne higgyj nekem, hanem nezz utana.

2021. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem régen olvastam itt a GYK-n, hogy a 45 évest lenyuggerezték ;))
2021. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!