Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rossz közérzet és kedvtelenség...

Rossz közérzet és kedvtelenség lehet a covid tünete?

Figyelt kérdés
Egyszer mintha olvastam volna, de most nem találom sehol, csak a fáradékonyságot.

2021. márc. 21. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Igen, tavaly óta csak a covid, mint betegség létezik, semmi más. Eltűnt az influenza, a nátha, a tavaszi fáradtság, a rák, a stroke, az agyvérzés..stb.
2021. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Fsms ***** válasza:
35%
Igen, sajnos most kezdenek rájönni az ilyen jellegű szövődményekre.
2021. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert két munkatársamnak lett pozitív a tesztje, és az elmúlt egy hétben nem voltam valami jól.
2021. márc. 21. 10:27
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, és előtte mit tettél azért, hogy egészséges maradjál? Rendesen felöltöztél, egészségesen és vitamindúsan étkeztél, nagyon vigyáztál magadra, hogy még véletlenül se fázzál meg?
2021. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 Igen, rengeteg vitamint szedek, és alapból sem vagyok hajlamos a megbetegedésekre, például már vagy 2 éve nem volt megfázásom vagy bármilyen betegségem.
2021. márc. 21. 10:29
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire voltál ebben az időben leterhelt, ért-e sok stressz, pszichésen mennyire voltál kimerült és gyenge?


Mennyire vagy a média és a politika befolyása alatt? Mennyire félsz?

2021. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6 Nem voltam se leterhelt sem stresszes, mondhatni átlagosan.

Egyáltalán nem vagyok a média befolyása alatt, oké hogy létezik a vírus, de eddig úgy voltam vele hogy tünet nélkül már rég átment rajtam.

2021. márc. 21. 10:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, használd már a józan paraszti eszedet kérlek!

A kedvtelenség NEM vírus függvénye, hanem pszichés eredetű, pl, mint a depresszió.


Ne legyél képzelt beteg. Pihend ki magad, igyál esetleg egy kis pálinkát, vagy gyógynövényteát, és kész.


És a legfontosabb, csak pozitív gondolatokkal vedd magad körbe.

2021. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Teljesen pozitív vagyok, igaz volt egy szakításom lassan 3 hónapja de teljesen túltettem magam rajta, egyáltalán nem stresszelek meg semmi.
2021. márc. 21. 10:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Lázad van?
2021. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!