Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik hogy valami más miatt...

Létezik hogy valami más miatt halvány pozitív a Covid a törést tesztem? ( kép kommentben)

Figyelt kérdés

Kb viccből csináltunk egy a törést tesztet. Nekem halvány pozitív lett, de semmi bajom. A férjemnek negatív. Holnap fognak tesztelni rendesen is.

Közben csípőízületi gyulladásom van kb 2 hete. Azt mondta a doki hogy akár ezt is jelezheti.

Van erről valakinek tapasztalata?


Kép:

[link]



2021. márc. 23. 10:38
 1/9 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok.


Törést= antitest


Kijavította a telefonom és nem olvastam el utólag 😕

2021. márc. 23. 10:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fals pozitívok és fals negatívok. Igen, a szervezetbeli gyulladás is befolyásolhatja akár az eredményt.
2021. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez antitest teszt, azt jelzi, hogy átestél már a covidon vagy nem. elképzelhető, hogy valamikor már átestél rajta tünetmentesen
2021. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel az IgM jelez halványan, lehet, hogy mostanában fertőződtél meg. Érdekes. Kíváncsi vagyok, milyen lesz a PCR. De akármilyen is, szerintem pár hét múlva ismételd meg az antitest tesztet.
2021. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem időn túl lett ilyen halvány majd következő nap jöttek tesztelni, gyors-negatív, pcr-pozitív
2021. márc. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem ez a teszt péntek esti. Ma teszteltek. A gyorsteszt negatív, a pcr-re kivancsi leszek.

Szerintem csak az ízületi gyulladásomra reagált az antitest teszt.

2021. márc. 24. 09:55
 7/9 A kérdező kommentje:
Negatív a pcr teszt. Így tuti hogy az antigen teszt a gyulladást is jelzi ami éppen a szervezetben van
2021. márc. 26. 10:01
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Kb két hete fáj a csípő ízületem (most múlik el talán) , és pár napja náthás vagyok.

A háziorvos csinált egy gyors tesztet és ugyanúgy mint neked halvány pozitív lett. Holnap jönnek rendes tesztelők.

Hát reménykedem hogy negatív lesz!

2021. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a kérdező helyében megismételném az antitest tesztet egy hónap múlva!
2021. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!