Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valakit teszteltek mostanában...

Valakit teszteltek mostanában Debrecenben Covid miatt?

Figyelt kérdés
Hány napig tartott mire megjött a PCR eredmény?

2021. márc. 24. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Tekintettel arra, hogy Debrecen Magyarország második legnagyobb települése, és országos szintű járvány van: igen, valószínűleg teszteltek ott valakit mostanában.
2021. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdés érdekes része a megjegyzésben van, csak nem engedett két kérdést egybe írni
2021. márc. 24. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
1: Okoska, nyilván arra gondol, hogy van-e itt a GYK-n, és a témakörben olyan, akit teszteltek.
2021. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
2: Csak sajnos sokan el se olvassák. Vagy aki trollkodni akar, mint az 1-es, azt ha elolvassa sem érdekli, csak löki a hülyeséget.
2021. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

En varom h teszteljenek.

Nekee hany nap alatt jottek ki?

2021. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem jöttek, hanem én mentem mintavételi pontra.
2021. márc. 24. 19:46
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok. A kérdés az volt, teszteltek-e valakit. Ez egy eldöntendő kérdés, igennel vagy nemmel lehet rá válaszolni. Az én válaszom az volt, hogy igen, valószínűleg teszteltek valakit. Ha konkrét választ szeretnél egy konkrét kérdésre, miért nem úgy fogalmazod meg? Tudni kéne írásban kommunikálni, ha fórumon akarsz segítséget kérni.


A szabályzat szerint:

"Ne kérdezz több különböző dolgot egy kérdésben. Ezekről egyenként írj ki újabbakat!"

"A lényegi dolgok kerüljenek a kérdés fő szövegébe, a mellékinformációk pedig a kiegészítéshez."

2021. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7: Jajj, fogadni merek, hogy más tekintetben nem vagy ennyire szabálykövető. Csak most erre húzod rá a trollkodásodat. Rajtad kívül a másik válaszoló és én is levágtuk, hogy hogy kell érteni a kérdést. Arról nem is beszélve, hogy kérdező kiegészítést is ír.


Mellesleg, amiket beidéztél szabályokat, azok a kérdezőre vonatkoznak. Nem a válaszadásra, nem írnak elő olyat, hogy ilyen kérdésre igennel vagy nemmel kell felelni.


Tudod, ez olyan dolog: Ha a munkahelyeden a főnököd odamegy hozzád avval, hogy meg tudnál-e csinálni neki egy bizonyos feladatot, akkor arra mit reagálsz? Eldöntendő kérdésként kezeled, azt feleled, hogy meg tudnád, majd nem csinálod meg, mert a főnök azt nem tette hozzá, hogy szeretné is, hogy megcsináld? Akkor elég sűrűn váltogathatod a munkahelyeidet, mert mindenhonnét kirúgdosnak a dilettáns kommunikációkészséged miatt.

2021. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kollégámat tesztelték, ő 2 napot várt rá.
2021. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Közben nekem is megjött az eredmény. Kicsivel több mint egy nap volt.

És negatív 😁

2021. márc. 26. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!