Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak ha itthon...

Mit csináljak ha itthon csináltam magamnak tetoválást? Lehet ebből nagyobb bajom?

Figyelt kérdés

Már több olyan videót láttam ahol otthon egyszerű tűvel es tintával tetkót "böködnek" maguknak, gondoltam én is ki próbálom, de most kicsit félek hogy elfertőződik vagy valami bajom lesz. A "tetoválás" kb 2mm nagyságú egy ici pici mosolygós fej a sarkamon. Neogranormonnal kentem be mert ha jól tudom az jó. Lehet tőle bajom?

16L



2021. márc. 25. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

ha ertessz hozza akkor nem lesz semmi bajod valoszinuleg, de ha nem, akkor szerintem nem kellet volna probalkoznod, mert baj is lehet belole


de valoszinuleg nem lesz tole bajod

2021. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

ajjjaj.... Aztán majd valami borzalom lesz belőle, amit soktízezer ft-ért fogsz tudni eltüntetni lézeres műtéttel?


Lsd. még börtöntetkók... ÜSS, vagy ANYÁM, meg "GIZI" típusúak... :-D

2021. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne kísérletezz ilyesmivel otthon, mert durván elfertőződhet. A profi tetoválók viszonylag steril körülmények között dolgoznak.
2021. márc. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Miket használtál hozzá?
2021. márc. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem erdemes kísérletezni. Begyulladhat, elferzozodhet, hegesmaradhat, stb stb...az mar csak raadas hogy ronda is lesz. A sarkadon ki fog fakulni szinte teljesen szoval sok ertelme amugy sincs. Bephantennel kend, neogranormon fakit es nem erre valo.

Egy tetovalo

2021. ápr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lett? :D
2021. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ja keped kuldj mar. meno lett legalabb?
2021. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Kép?
2023. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lett valami?
2023. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!