Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Azokhoz szól a kérdésem, akik produkáltak már egy pozitív PCR tesztet a koronavírusra. Nálatok 10 nap alatt lefolyt végül a dolog?

Figyelt kérdés

29.én jár le a 10 napom és akkor megyek egy újabb tesztre, de nagyon izgulok, nehogy az is pozitív legyen, és újabb 10 napra itthon ragadjak.

Eddig nagyrészt tünetmentes maradtam, max az első 1-2 napban voltam fáradékonyabb a kelleténél, de már az is elmúlt. Eszem a C és D vitamint, de ezen kívül ugye mást nem nagyon tudok csinálni, csak várom a csodát, hogy kimenjen belőlem.

Szerintetek mennyire van okom félni, hogy ez 10 nap után is bennem marad? Megosztanátok a tapasztalataitokat??

27 éves vagyok egyébként, ha ez számít.



2021. márc. 26. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez változó. Ha több napja nincsenek tüneteid, akkor szerintem nincs okod félni. Persze lehet pozitív a teszt, de elvileg ha már nincsenek tüneteid, akkor nem vagy fertőző.


Nálam nem csinálnak 2. tesztet. Akkor oldják fel a karantént, ha tünetmentes leszek... 16 napja vagyok karanténban.

2021. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Apósom: 3 nap láz, utána 7 nap tünetmentesség -> 13. napon PCR negatív (62 éves)

Anyósom: tünetmentes pozitív, 24 nap után negatív (60éves)

Kolléganőm: 44 éves, 4 nap láz, 1-2 nap fulladás, gyengeség, tüdőfájdalom -> 5. tünetmentes napján negatív

2021. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem se lesz 2.tesztem, bár én rettenetesen gyengének és fáradtnak érzem magam továbbra is. Ez a 19.napom az első tünet jelentkezése óta és a 16.nap a pozitív teszt óta.

A köhögés még mindig megvan és az étvágyam se az igazi, de minden vizsgálat nélkül megkaptam a táppénzes papírt így hétfőn mehetek dolgozni.

2021. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hogy kaptad meg a tappenzes papirod be kellett menni ? milyen hangs kod van a papirodon?
2021. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, be kellett mennem érte. 8-as kód van rajta.
2021. márc. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

köszönöm . es akkor nincs rairva hogy karanten vagy beteget miatt ugye ? csak ez a 8as kod .

meg sose voltam tappenzen de alberletet fizetek es nem tudom hogy akkor a penz az hogy van ? addig azokra a napokat nem fizeti ki a fizut hanem utolag kapok 3 honap tappenzt ?

tehat most 5en cask 1 yeti fizut kapok? mivel meg nincs leadva a tappenz papirom

2021. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni..

4. Tesztem pozitív, 26 éves vagyok.

Engem a várandósság miatt tesztelnek ennyit..

2021. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Első teszt március 19-én pozitív majd második teszt 10nap után március 30-án ma reggel láttam meg még mindig pozitív 😔
2021. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!