Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha pozitív lesz a koronavírus-...

Ha pozitív lesz a koronavírus-tesztem, akkor hány napot kell itthon maradnom ?

Figyelt kérdés
Múlt szerdán kezdődött izomfájdalmakkal, aztán fokozatosan felépítve eljutottam vasárnapig a szag és ízérzékelés teljes elvesztéséig. Azaz nem most kezdődött ez nálam , viszont tesztelve csak holnap vagy holnapután leszek . Mikortól számítják a napokat ha elmondom a tüneteket, és hogy mikor kezdődött ?

2021. márc. 16. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minimum az első tünetektől 10 nap. Legalább három lázmentes, légúti tünetmentes nap kell.
2021. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Láz , hőemelkedés nem volt .
2021. márc. 16. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Minek tesztelnek, ha a szag- és ízvesztés egyértelműsíti? A teljes gyógyulásig maradj otthon. A 10 nap karantén nem a betegekre vonatkozik, hanem azokra, akik betegekkel érintkeztek, és nem tudják, hogy fertőznek-e. A betegekre nyilván a gyógyulásig vonatkozik, és azt nem lehet tudni, mennyi idő.
2021. márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Február 18-án lettem beteg. Február 27-én lett pozitív a koronavírus tesztem. Egy hölgy keresett másnap a Népegészségügytől, hogy karanténba kerülök. Határozatot kaptam róla e-mailban. A rendőrség kb ötszőr ellenőrzött (hétvegén is). Ma hívom a háziorvost, hogy jól vagyok és feloldhatjuk-e a karantént?
2021. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!