Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valóban megkezdődhet ápr...

Valóban megkezdődhet ápr 19.-én a nyitás?

Figyelt kérdés
Kislányaim is tartanak az iskolák újranyitásától annak ellenére, több hónapja online oktatásban tanulnak az osztálytársaiktól elszigetelve. Mi a férjemmel az eü szektorban dolgozunk, láttunk és hallottunk sok szomorú példát. Ők is tudnak ezekről, épp ezért van bennük egy kis félsz. Természetesen Mi is féltjük a gyerekeket, most nincs itt ennek az ideje, napi több ezer új beteggel. A gimnáziumban, tantermi okatás alatt a maszkhasználata nem volt kötelező ősszel sem, mindenki a saját felelősségére döntött. (Ők hordták..) Nem tartom megfelelő lépésnek, hogy a diákokat visszaengedjék az iskolapadba, hogy aztán újabb megbetegedések forduljanak elő az ő köreikben is. Ki hogyan gondolkozik a nyitással kapcsolatban? Sajnos úgy érzem, hogy mindezek ellenére a nyitás kőbe van vésve.

2021. márc. 28. 12:52
 51/97 anonim ***** válasza:
0%
Ti fejezzétek be. Iskola lesz és kész.
2021. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:

Vicces én pont nem döglök otthon. Egyetem mellett dolgozok is.

Már csak ezért se akarok kockáztatni.

2021. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne menj dolgozni.
2021. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:

Boltba nyilván megyünk. Max 20 perc.

Sokat sétálunk.

De ez,hogy 50-100 hallgatót két óra hosszára beültetni az előadó terembe. Elég hamar lefertőződne mindenki.

Vagy vegyünk csak pl egy labor gyakorlatot (minimum 20 fő,pont esedékes nekem) 20 embert még mindig soknak találok a kockázat mentességhez.

2021. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
3%

Hát persze. Hónapokig volt iskola, eleinte középiskola is. Ha minden úgy lenne, ahogy itt elképzelitek már rég lefertőződött volna mindenki. Háromszor.

Majd szépen felveszitek a maszkot, ahogy más is és nem egymás mellett ücsörögtök. Ez a vírus már örökké létezni fog, nem lehet arra várni, amíg 101% biztonság lesz.

2021. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 A kérdező kommentje:

Főleg, hogy egy előadóteremben nem csak egy tucatan, nem is 30-an, (a gimikben talán 30-35 gyerek, azért az se kevés) hanem sokkal többen vannak.

Én sem szeretek károgni, de tengernyi súlyos esetnek vagyok szemtanúja a munkám miatt. Ezért nem elég ott aggódni, a sajátjaim végett is kell.

2021. márc. 31. 21:40
 57/97 anonim ***** válasza:
4%
De, pont károgsz. Egyedül az iskolával van bajotok.
2021. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 A kérdező kommentje:
Csak maszkkal, de a legtöbb intézményben tudomást se vesznek arról, hogy vírus van. Ha egy ember használ maszkot az a többitől elkaphatja simán. Mindenkinek védekezni kell.
2021. márc. 31. 21:44
 59/97 A kérdező kommentje:
Ez nem úgy van, hogy mindenki úgy kezeli, ahogyan jónak látja. Össze kell fogni, különben az eü megszakad. Nem tudjuk mi, bent dolgozók sem fenntartani az alap ellátási színvonalat. Lehetetlen.
2021. márc. 31. 21:49
 60/97 anonim ***** válasza:
De miért csak 1 használna a tanteremben? Még a végén kiderül, hogy mégiscsak bennetek van a hiba, nem a szabályozásban.
2021. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!