Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mekkora az esélye, hogy...

Bruno11 kérdése:

Mekkora az esélye, hogy elkapom a HPV-t, ha kinyalom a csajt?

Figyelt kérdés

Na és ha elkaphatom akkor hol esélyesebb, hogy elkapom, ha vagináját kényesztetem orálisan vagy, ha popsiját? Ja és elkapás alatt nem csak azt értem, ha megfertőződöm, hanem ha hordozó leszek azt is.

29F



2021. márc. 28. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

50-50%

Ha fertőzött a "csaj", akkor igen. Ha nem az, akkor nem.

2021. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgyértettem a kérdést, hogyha tuti fertőzött a csaj.
2021. márc. 28. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tuti, akkor ilyen leszel:

[link]

2021. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elol HPV, hatul e-Coli.
2021. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A privátodra itt reagálok.

Férfiak esetében a HPV-fertőzés a húgycsövet, a hímvessző és a herezacskók bőrét érintheti. Mindkét nemben előfordulhatnak a végbélnyílást és környékét, továbbá szájüreget és a garatot érintő bőr és nyálkahártya fertőzések (szexuális magatartásformáktól függően, anális és orális együttlét esetén).

A HPV-fertőzés tünetei férfiaknál


A HPV-fertőzés legfőbb tünete a nemi szemölcs (condyloma). Leggyakoribb megjelenési helye férfiakban a hímvessző bőre, ritkábban előfordulhatnak szemölcsök a herezacskó bőrén és a végbélnyílás környékén. Ez utóbbi területeken a tüneteket produkáló heteroszexuális férfiak 25%-ban jellemző az elváltozások kialakulása. A HPV vírusok két típusa, a 6-os és 11-es típus rendszerint valóban szemölcsszerű, bőrszínű képleteket okoz, néhány - rosszindulatú daganat kialakulása szempontjából rizikót nem jelentő - típus pedig a szőlőfürt szerűen burjánzó szemölcsök megjelenéséért felel.


Oltasd be magadat HPV ellen is!

2021. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos igen én 50 puncit kinyaltam remélem nem leszek torok rákos.
2021. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!