Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid 19 Teszt óta taknyos...

Covid 19 Teszt óta taknyos vagyok, de miért?

Figyelt kérdés

Amióta vettek tőlem tesztet (December eleje), ami aztán pozitív lett, voltak is tüneteket stb.


Viszont az egyik tünet az nem múlt el mai napig. Taknyos vagyok. Állandóan nyelem le az orromból a taknyot. Bocs a megfogalmazásért, de jelenleg nem tudom jobban leírni.


Mi lehet a baj? Megyek majd fül-orr gégészhez, de arra csaj két hét múlva kerül sor, a beosztásom miatt. Eddig meg annyira nem érdekelt, de most már ennyi idő elteltével kezdek aggódni.



2021. márc. 29. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes mert többen is tapasztalnak ilyesmit az ismerősi körömben. Az egyik ismerősnek még arcüreggyulladássá is fajult ez, bár neki a munkája miatt kéthetente van ez a nyúlkálós teszt.
2021. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Immunreakció.
2021. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Nekem teszt nélkül is ugyanez van egész tél óta.
2021. márc. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!