Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » ACC-t akkor is lehet inni, ha...

ACC-t akkor is lehet inni, ha nem köhögök, "csak" taknyos vagyok?

Figyelt kérdés
Be van dugulva a fülem meg fújom az orrom és jó lenne ha gyorsabban elmúlna. Az ACC csak köhögésre jó, vagy arra is hogy kijusson a fejemből a trutyi, és abbahagyja a fülem a sípolást, meg a bedugulást?

2013. szept. 24. 22:45
 1/2 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:

Úgy tudom,hogy az ACC-t csak köhögésre jó alkalmazni.A Te bajod valószínűleg valamilyen felső légúti"kórság",amire szerintem inkább Aspirin+C-t(bármikor) vagy Neocitran-t(inkább este),esetleg Coldrex-et(reggel vagy napközben) szedjél!

Jobbulást!;)

2013. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én forró fürdőt + jó kis mézes-citromos teát javaslok olyan hőmérsékleten, amin még meg tudod inni. Utána meg ágynyugalom.
2013. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!