Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Futárhoz kimehetek átvenni a...

Futárhoz kimehetek átvenni a csomagot?Ez előbb vettek orrból mintát tőlem,pozitív a tesztem.

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 08:40
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
42%
20: Még jobb, ha kártyával fizetsz.
2021. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Igaz,akkor kártya lesz inkább
2021. márc. 30. 10:52
 23/48 anonim ***** válasza:
27%
Aki nem hasznost nyomott a 21-esemre, igazán megindokolhatná.
2021. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Én hasznosat nyomtam,kártyával fizettem,vettem fel maszkot,így semmit nem kaphat el tőlem,nem köhögök stb amugy se.Egyenlőre nincs semmi tünetem.
2021. márc. 30. 12:33
 25/48 anonim ***** válasza:
45%
Erzed-e, hogy az ilyen okos emberek miatt all igy a jarvany?
2021. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
80%

Nem a kérdéshez kapcsolódik, de ugy olvasom a valaszokba;, hogy zavarban vannak paran, hogy működik a covid tesztelés.



Gyorsteszt es a pcr-ről:


A gyorsteszt(csak az antigén gyorstesztrol írok), ha pozitív akkor az 100%,hogy covid! Olyan nincs hogy fals pozitiv! Nincs értelme pcr-nak ez esetben, mivel biztos az eredmeny.


Ha negativ a gyorsteszt, akkor Két eset lehet :


1. Tenyleg negativ, de ezt csak a pcr-rel igazolható-tehat ha pcr is negativ, akkor nem ccovidos!


2.Ál negativ, vagyis már covidos az illető, de még nem mutatható ki az antigén a gyorsteszttel a szervezetből. Ellenben ilyenkoris leveszik a pcr-t. Ez egészségügyben protokoll es ha covidos az illető akkor ez +at mutatva igazolja a betegséget.


Remélem kicsit érthetőbb így Nektek is.

Egészségügyis vagyok.

2021. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
43%
25: Akik kimennek átvenni a csomagot érintésmentes fizetéssel? Te se vártad ki a sorod, amikor az észt osztották.
2021. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
77%
És szoltal neki, amikor fizettel a bankartyaddal h covid + vagy?!?! Baszki remelem nem hozzam jön utanad az a szerencsetlen futár!!!!
2021. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
51%
Azért nem hasznos kedves 21,mert a kartyat ugyanugy oda kell erinteni a terminaljahoz-vagyis kontaktba kerül a futarral!!!!! Nagyon gáz ez az egész ahogy kezelted. Kártyával fizetni. Szegyeld magad kérdező!!! Remelem nem szarad a lelkeden mas ember szenvedese majd, egy megrendelt bizbasz miatt!!!
2021. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
44%
Most le fognak pontozni, de maszkban, így, hogy egy pillanat alatt fizettél a kártyával, biztosan nem fertőzted meg a futárt. Gondolom őrajta is volt maszk, az is segít. A kártya odaérintése nem viszi át a fertőzést. Abból lehetett volna baj, ha nincs rajtatok maszk és úgy rálehelsz, vagy ha több ideig ácsorogtok egymással szemben. Ettől még, ha pozitív tesztje volt valakinek, nyilván ne így rendeljen, de a kérdező helyzete speciális, hiszen ha jól értem, már úton volt a csomag, mikor megtudta, hogy pozitív.
2021. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!