Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Futárhoz kimehetek átvenni a...

Futárhoz kimehetek átvenni a csomagot?Ez előbb vettek orrból mintát tőlem,pozitív a tesztem.

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 08:40
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
62%
31!akkor szól a futarnak h nem tudja atvenni, módosítja a rendelest online fizetéssel. Minden megoldható, csak qrvara kellett neki még ma az anál tagitó es a szopo alarc
2021. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
80%

#31: igazából ezt mondja a propaganda, de hiába hord mindenki maszkot most már, valahogy mégis megbetegedtünk.

Boltban kaphattuk el, mert máshol nem voltunk.

A maszk konkrétan lelki balzsam. 10 perc után átnedvesedik, és már semmit nem szűr, mert minden mellette megy ki-be.

2021. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
36%

29: És evvel hogyan érintkezik a futárral, te észkombájn? Vagy te talán fizetés előtt mindig végigtaperolod a mágnescsíkot a kártyádon?


Azt tudom, hogy az agymosás sokaknál sikeres volt, és jónéhány emberből buggyant viselkedést hozott ki. De néhány választ elnézve szerintem a pandémia után, ha az egészségügy ismét minden beteget tárt karokkal vár, jópár diliház meg fog telni.

2021. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
42%
33!igen na ebben biztos igazad van, es Te leszel az első aki bekoltozhet majd!
2021. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
49%
31 Most azért nem valaszol a kérdező, mert már anál tágítja magát a szopó álarcban szerinted? 😂😂😂😂😂 Annyira nevetek a kommenteden!!!!!!! Mai bestof!
2021. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
44%

Kedves kérdező!

Ezt most fotoztam Neked, miután az Auchantól rendeltem. De barmelyik webaruhaznal így van. Minden vásárlás alkalmaval a befejezés előtt a végén rákattintasz az általános szerződési feltételekre akkor ezt is elfogadod: A korona virus tájékoztatót. Ez alapján tudnod kell hogy mi a kötelességed ebben a helyzetben! Kérlek olvasd el.

[link]

2021. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
33%
36: Senki nem lesz olyan csíra, hogy ezt betartsa. Legalábbis az épeszű nem vírusrettegők közül.
2021. márc. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
33%
Mellesleg ez a szabály arra az esetre vonatkozik, amikor karanténjelző matrica van kint. A kérdező esetében pedig nem volt erről szó.
2021. márc. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
54%

#38: szintén állami bravúr, hogy mire megjön a matrica, lejár a 10 nap. Én a 9. napon kaptam meg :))

De egyébként a háziorvos elmondja hogy karantén, szóval nem kell kifogasokat keresni

2021. márc. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
24%

39: De a 36-osban belinkelt szabály egyértelműen arra az esetre vonatkozik, amikor jelzés van kint az ajtón. Így van megfogalmazva.


Amúgy én jókat röhögök azokon, akik most a járvány miatt a törvény és a szabályok maximális tiszteléséről és betartásáról papolnak. Feltételezem, hogy ők világéletükben makulátlan mintapolgárok voltak. Soha nem mentek át piroson a zebrán, nem ittak meg egy doboz sört sem a szabadban, filmet vagy zenét sem töltöttek le illegálisan. Ha beléjük látnék, nagy valószínúséggel borivásra és vízprédikációra derülne fény.

2021. márc. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!