Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet mégis hatástalan a...

Lehet mégis hatástalan a kínai vakcina?

Figyelt kérdés
Egyre több ember aggódik mert antitestet még nem mértek nagyon, sok kínaival oltott van kórházban, valamint arab világban kezdik a 3. oltást
2021. márc. 30. 15:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10. Félegyházi labor nem gyorstesztet csináltat és teszi ki az eredményeket...
2021. márc. 30. 21:38
 12/20 anonim ***** válasza:
30%
Egyáltalán mi a francnak antitest tesztet csináltatni? Ha termelődik felesleges, ha meg nem, szükségtelen...
2021. márc. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#11 Hova teszi ki?
2021. márc. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
2021. márc. 31. 05:52
 15/20 anonim ***** válasza:

Én és szüleim, továbbá marha sok ember kínait kapott a háziorvosnál, senkinek semmi baja nem lett.

Maximum akkor lehet probléma, ha covidos vagy és ráoltanak.

Mi is csinálunk majd antitest tesztet, csak éppen nem most, hanem a második után hetekkel, ugyanis a sinopharm esetében kb kétszer 28 nap mire kialakul a megfelelő védettség.

2021. márc. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%

Mi ez a sok bolondság? Nem hiszem el, hogy valakinek az összes ismerőse aki kínait kapott mind meghalt. Minek kell idejönni hazugságokat terjeszteni? Nem értem ez miért jó nektek? Az én nagynénim orvos és szintén oltanak. Senkinek semmi baja nem volt a kínai oltást után, meg mellékhatásokat (fáradékonyság stb.) is csak elvétve tapasztalni a kínai oltás után ! Mindezek mellett a barátaim szüleit/nagyszüleit is oltották már kínaival. Senkinek semmi baja nincs.

Hogy van ez?

Nevetséges.

2021. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%

#16 Úgy van, hogy hazudnak, mert rohadékok. Volt, aki egy másik kérdés alatt azt állította, hogy egy idősotthonban a beoltottak fele meghalt. Az ilyeneket büntetni kéne!

Na nem azért, mert hülyék, hanem mert az ilyen ostoba hazugságok képesek elbizonytalanítani a "nem kifejezetten művelt" réteget, akik még nem tudják, hogy beadassák-e a vakcinát. Ők lehet, hogy az ilyen barmok miatt nem oltatják be magukat és lesznek nagyon betegek, esetleg halnak meg.

2021. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%
#17 Ez egyértelmű rémhírterjesztés, Btk-s kategória. Megérdemelnék, hogy valaki feljelentse őket.
2021. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#17 és #18 teljesen egyetértek, én is így gondolom.
2021. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!