Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Véleményetek szerint a COVID-o...

Véleményetek szerint a COVID-ot kaptam el, vagy pedig nátha, influenza állhat a háttérben, esetleg más betegség?

Figyelt kérdés

A tüneteim:

- lázzal kezdődött (38 C)

- a láz mellett az első napokban ugyancsak volt száraz köhögés, de nem túl sok, naponta köhögök összesen vagy 20-30-at, nem többet

- az első két nap ezekkel a tünetekkel telt, majd a láz lement, 37.5 C-ra

- eddig melegem is volt sokszor a láz miatt, aztán a harmadik naptól már hidegrázás kezdődött, sapkát, sálat kellett feltenni a lakásban

- szintén harmadik naptól elkezdett fájni a felsőtestemen a bőr, kellemetlen ha hozzáér a ruha, háton, mellkason, vállon, felkarokon, és még érdekes módon a fejtetőn is (lehet hogy agyamra ment a vírus?), talán valamilyen vitamin hiánya idéz elő hasonló bőr érzékenységet, ha jól tudom B1

- az ízeket sem érzem annyira, furcsa ízű a kávé, több cukrot kellett beletennem, hogy elfogadható legyen, a leves is kissé furcsa ízű, leginkább csak a borsot érzem benne


nos, szerintetek milyen betegség lehet a szimptómák alapján?



2021. márc. 30. 17:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

nincs itthon semmi már, Zaldiar volt de elfogyott

azóta kamilla teával és sósborszesszel próbálkozom

2021. ápr. 2. 01:31
 12/16 A kérdező kommentje:
illetve magamra gumiztam a felsőruházatot 3 helyen, hogy ne tudjon mozogni. ezt javasolni tudom másoknak is mert nagyon bevált
2021. ápr. 2. 02:03
 13/16 anonim ***** válasza:
Kaptál favipiravirt?
2021. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Orvossal beszéltél? Mit javasolt? Plusz keress rá a légzőtornára, valószínűleg nem fogod élvezni a bőrprobléma miatt, de segít megelőzni a tüdőgyulladást. A lázat nem muszáj csillapítani, attól ugyan jobban fogod érezni magad, de nem gyógyulsz gyorsabban, és a láz ártani sem árt.
2021. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Ez most komoly? Beteg vagy és ahelyett hogy beszélnél egy orvossal, inkább ismeretlenektől kérsz tanácsot láthatatlanba. Általában nem sok orvos mászkál errefelé.

Lehet covid, lehet nátha, de mi ezt nem fogjuk tudni megmondani

2021. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jobban vagy? Kiderült, hogy mi volt az?
2021. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!