Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha beoltanak és közben már...

Ha beoltanak és közben már fertőzött vagyok, mi történik?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek oltásra de a munkahelyemen több beteg dolgozó covid tesztje is pozitív lett a héten. Velük pár napja még együtt dolgoztam. Ha megfertőztek koronavírussal, és úgy leszek beoltva akkor mi történik velem?

2021. márc. 31. 18:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

Nem fogod magad jól érezni, az tuti...

Ennek ellenére én beoltatnám magam, de te dolgod.

2021. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nincs értelme és veszélyes is úgy oltani hogy koronás vagy.Antitest termelés már beindul de ha közben beadják az oltást akkor arra fog az immunod koncentrálni és nem a vírusra ami már beléd került szóval akár nagyon rosszul is lehetsz.Nem egyszer hallottam hogy koronás fiatalokat beoltottak és aztán kórházba kerültek annyira rosszul lettek és ez nem véletlen.Nem kéne ennyire kapkodni hanem oltás előtt tesztelni és ha - aztán jöhet az oltás és nem fordítva
2021. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Hát..az szívás, ha a fertőzésre még rá is oltanak.

Elvileg előtte meg kellene vizsgálniuk - mindenkit, nem csak a fertőzés-gyanúsat -, gyakorlatilag nem vizsgál senki senkit.

2021. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Meg is halhatsz akár.
2021. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Úgy nehogy beoltasd magad! Emiatt halnak meg sokan oltás után,mert előtte nem tesztelnek,és pozitívosoknak nem kéne beadni.
2021. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Teszteltesd le magad előtte
2021. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
#1 vagyok. Jó, végülis igazuk van, ne oltasd magad, ha nem tuti, hogy nem vagy covidos.
2021. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok és igazuk van akár meg is halhatsz ha úgy oltanak hogy + vagy,csak nem akartam ilyen durván fogalmazni
2021. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Akkor tehát egy tesztet kellene előtte csinálni. Gondolom magán úton. Antigén vagy pcr teszt kell erre?
2021. márc. 31. 19:33
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Pcr.Az antigén a már koronán átesetteknek jó
2021. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!