Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki kapott Pfizer vakcinát,...

Aki kapott Pfizer vakcinát, hány nappal az oltás után lehet alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalat érdekelne, esetleg van e olyan aki konkrétan tudja. Én most március 31.-én kaptam meg az első adagot, ma már fogyaszthatok alkoholt?

2021. ápr. 3. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne fogyaszthatnál? Én nem tudok semmiféle tiltásról.
2021. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy hete pénteken azt kaptam és múlt vasárnap, de még most hétfőn is ittam már sör. 😛 De szerintem olyan 48 órát még várjál vele, utána már oké.
2021. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem vagy beteg az oltás után, akkor igyál.

A Sputnik-ra mondták, hogy nem lehet rá inni, ezt nem is ertem minek fejlesztették ki az oroszok :))

2021. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ekte magyar kérdés, doktor úr szabad rá igyak? :D
2021. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérik, hogy ne igyon senki, legalább két hétig, míg dolgozik a szervezetében.

Ugyanis az alkohol méreg. Az immunrendszert terheli. Az oltás meg beindítja az ellenanyag termelést. Ha megiszol egy sört, az nem baj, de ha vedelsz és főleg töményet iszol, ráadásul minden nap, az nagyon nem jó.

2021. ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!