Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Astrazeneca vélemények tapaszt...

Astrazeneca vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó cucc. 3-4 napig nyomásérzékeny volt az oltás helye, volt egy 10 forint nagyságú kékes-zöld folt, mást nem tapasztaltam.
2021. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Az elso utani masnapi vacak erzes gyakori, de elmulik. Es statisztikailag annyian haltak meg verrog miatt, mint oltas nelkul is.

En is, es sokan masnap nem tudtak volna dolgozni, de azert kibirhato. Nurofen nagyon jovolt ra, bar elobb bevettem volna. Szoval faradtsag, izom es nyirokcsomo fajdalom volt, vacogas utan hohullam. De nem bantam meg, ahogy a tobbiek sem, akiknel szinten volt ilyesmi. Angliaban rengetegen ezt kaptak, ezert ismerek sok embert.

2021. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
anya rosszul volt tőle, a végén hányt is, de azzal elmúlt minden és a másodikkal nem volt semmi problémája
2021. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
A legjobb. 4ever AstraZenekar ;)
2021. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Barátnőm megkapta itt Angliában .

Egy napig érezte a karját, de ennyi.


Kollégáim egy napig betegnek érezték magukat tőle, de azóta semmi.

2021. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nálam semmilyen tünetet nem okozott, a szúrást is alig éreztem, három héttel vagyok a második után. Aki tart a vérrögképződéstől bár ez sem bizonyított még igyon vérhígító teákat, vagy szedjen egy hónapig aspirint. Anyukámnál érzékeny volt az oltás helye pár napig, a sógornőmnél kicsit tovább, ők is szednek aspirint orvosi jóváhagyásra.
2021. ápr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!
2021. ápr. 5. 08:08
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám ezt kapta, nem volt semmi baja, borogatta a karját de igazában nem volt rá szükség. Egy barátnőm, aki 30 szintén AstraZenecát kapott, ő egy napra beteg lett, de nem komolyan és már jól van. Egy másik ismerősöm elég hipochonder férfi és félt az AstraZenecától, de végül bevállalta, de nem lett semmi pedig ő nagy ügyet csinált volna akármilyen mellékhatásból.
2021. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!