Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mik a tapasztalatok az oltások...

Mik a tapasztalatok az oltásokat illetően? Rendben vagytok? Van bármi gond?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem több családtagomat oltották, baja senkinek sem lett. Apu belázasodott aznap este, de ez várható volt.
2021. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Még januárban megkaptam, ahogy majdnem az összes kollégám is, senkiről sem tudok, akinek egy kis egy napos kargájdalomnál és egy napos fáradtságnál több panasza lett volna. Párom egy hete kapta, neki sincs baja.
2021. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekem egy ismerősöm belehalt, kettő pedig rettentően rosszul lett tőle. De majd meglátjuk mi lesz pár év múlva azokkal, akik oltakoztak.
2021. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Melyikbe ill. melyiktől, hármas? És honnan tudod, hogy abba halt bele?
2021. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem unokatesom kapta meg az elso adagot. Mikor a masodikra kellett volna menjen, belazasodott, kohogott, bekerult a korhazba es jelenleg lelegezteton van, 50%-os a tudeje. Az orvosok azt mondtak, hogy valoszinuleg azert van ilyen rosszul, mert amikor oltottak akkor pozitiv lehetett, de ugye oltas elott nem tesztelnek, neki meg akkor semmi baja nem volt. 35 eves. (meg mielott barki kotozkodne: rendvedelmis, ezert jutott hamar az oltashoz)
2021. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Megkaptam mindkét adag Pfizer oltást. A második után 2 napig fájt a karom. Semmi más bajom nem volt.
2021. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Húgom és a párja ápolók, Pfizert kaptak. Plusz a szomszédom is ápoló, szintén Pfizert kapott.

1-2 napig betegek voltak tőle... Hidegrázás, fejfájás, karfájás, hasmenés, gyengeség..


A szomszédom alig tudott bemenni éjszakára dolgozni, egész nap feküdt!

2021. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Salx Narval ***** válasza:
78%
Úgy tűnik, hogy nem sokra megyünk a tapasztalatmegosztással annyira változóak a reakciók és minden tényezőtől függetlennek tűnnek, legyen az betegség, kor, v az oltóanyag. 82 éves apám Pfizer, semmi tünet, én 56 éves krónikus beteg Astra 1 napig enyhe izomláz ( mondhatni ez is semmi), a szomszédom fiatal egészséges ápolónő 2 napja fekszik a Pfizertől most lábadozik. Nincs mihez kötni a válaszreakciókat. Talán az kijelenthető, hogy gyakoribb a tünetmentesek és enyhe tünetesek sora.
2021. márc. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
#4: AstraZenecat kapott, az oltás után egy órával lett tüdőembóliája, két napig élt még utána. Persze a hivatalaos halálok a tüdőembólia, azt meg hogy azt mi váltotta ki, érdekes módon már nem firtatták, ellentétben azzal, ha valkinek esetleg valamikor covidja volt.
2021. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
#8: Igen, de ez így van a covidnál is. A többség megússza enyhe tünetekkel, de van pár ember akit komolyan megbetegít. Csakhogy amíg a covidnál ezzel a pár emberrel foglakoznak és ebből csinálnak óriási ügyet, addig az oltásnál pont fordítv van, eltussolják az oltás szövődményeit.
2021. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!