Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A különböző technológiájú...

A különböző technológiájú vakcinák eltérő fájdalmat okoznak?

Figyelt kérdés
Tehát a szúráson kívük amikor bemegy a cucc, számít hogy más anyagok vannak bennük?

2021. ápr. 4. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2021. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A normál oltási reakciók közé tartozik az oltás helyén jelentkező fájdalom. Nem lehet tudni, melyik vakcina milyen erős oltási reakciót vált ki nálad. Van, aki ugyanazt a vakcinát meg se érzi, más viszont napokig alig tudja mozgatni a karját utána. Nem tudok róla, hogy nagy különbségek lennének ilyen téren a különböző vakcinák között. Egyedül a Modernáról hallottam, hogy előfordul súlyosabb fájdalom, viszketés, bőrpír az oltás helyén.
2021. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Спутник. 0 láz, 0 viszketés, 0 fájdalom, vagy rossz közérzet.
2021. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A beqdás pillanatára gondoltam
2021. ápr. 4. 15:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mekkora térfogatú cuccot lőnek be, meg hogy mennyire jól csinálja az orvos.
2021. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok. Az oltás alig volt kellemetlenebb, egy szúnyog csípésénél. Viccesen meg is jegyeztem, hogy biztosan megkaptam, mert semmit nem éreztem belőle? A teremben, hangos kacagás volt a válasz.
2021. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sputnyikot kaptam, a beadás csak picit fájt, de azóta majd' leszakad a karom. A legtöbb embernek picit se fájt és utána se érezték azt amit én. Szerintem ez nem csak a beadott cucctól, ha ne a te érzékenységedtől is függ. + mennyire lassan adják be, és hogy mennyi az oltó anyag térfogata.
2021. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Félórája kaptam sputnikot. Kicsit fura a karom, mintha elfeküdtem volna, de ennyi semmi komoly.
2021. ápr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Viccesen meg is jegyeztem, hogy biztosan megkaptam, mert semmit nem éreztem belőle?"


Én is így jártam. Amikor már a sebtapaszt ragasztotta oda, kérdeztem, hogy már túl is vagyok rajta? Mondtam, hogy a véradások bökéséhez vagyok szokva, azt azért megérezni, ez kb semmi nem volt.


Azóta én is annyit érzek, mint az előttem levő: mintha elaludtam volna a vállam.

2021. ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A beadást alig lehet érezni.
2021. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!