Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sputnik V vagy Astra Zeneca a...

Sputnik V vagy Astra Zeneca a jobb választás?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 17:10
A kérdező szavazást indított:
Sputnik V
Astra
60 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Az Astrát több országban betiltották, mert trombózist, agyvérzést okozott páraknál. Félnék, hogy én leszek a következő peches.
2021. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Én mondjuk a Pfizer vakcinán kívül egyiket sem adatnám be,de a kettő közül egyértelműen a Sputnik a jobb választás
2021. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Kinai
2021. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Astra Zeneca. Sokkal hatekonyabb es a verrog sztori statisztikailag nem igazolja, hogy ennyi beoltott emberbol oltas nelkul is ne haltak volna meg verrog miatt.

En azert nem felek, mert Angliaban elek, es december ota nyomatjak. Mi is megkaptuk. De Europaban tartanek tole a hireket hallva.

2021. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
#4 és a többi oltásnál miért nem történt ilyen?
2021. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5 öhm ki mondta, hogy nem? Mert az oroszok és a kínaiak elképesztően korrekt társaság ha igazat kell mondani? Egyébként a pfizer esetén is voltak ilyenek. Ne viccelj már. Beoltanak pl 10 millió embert akkor szerinted el fognak felejteni meghalni? Hat ez nem így megy. Ugyanúgy lesz embolia is, agyvérzés és szívroham is. Egyáltalán nem biztos, hogy van összefüggés. Most úgy néz ki, hogy az Astra egy ritka betegség esetén valóban okoz problémát. De légy nyugodt minden vakcina UTÁN haltak meg emberek vérrögkepzodesben, ahogy azok is akik sose kaptak meg egyik oltást se. Nekem is van olyan ismerősöm aki enboliat kapott 25 évesen. Fogamzasgatlotol amúgy. Aztan attól senki se fosik? Itt 17.000.000-bol 7 esetről beszélünk. Ez 0,00000041%. Kérdés 17.000.000 nem beoltottbol hányan haltak meg ugyanilyen okból adott idő alatt. Valszeg hasonló lesz a szám. De az nagyon helyes hogy vizsgálják.
2021. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Én Sputnik V párti vagyok. Azt is kaptam.
2021. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!