Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akiket behivtak oltasra,...

Akiket behivtak oltasra, sms-ben vagy telefonon kaptatok ertesitest?

Figyelt kérdés
Regisztraltam az otthoni oltasra, de kulfoldon lakom. Erdekelne, hogy mennyivel elore fogom megtudni, mikor kell mennem.

2021. ápr. 4. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos hívott telefonon.
2021. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos telefonon.
2021. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Apa a nagy hétvégi oltási kampányban kapott sms-t, majd ettől függetlenül a háziorvosa is behívta telefonon (akinek nem szóltak, hogy már az sms-kampányban is behívták). Szerintem a háziorvosok általában telefonon keresik a betegeiket az oltás miatt, és vele meg tudod beszélni, hogy mikorra érsz az országba. Akár már most is felhívhatod és felvázolhatod neki a szituációt, így tudja majd, hogy korábban kell szólnia.
2021. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosom rám írt facebookon.
2021. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem még nem oltottak, de a családtagjaimat telefonon hívta a háziorvos, pár nappal előtte. Volt, akinek másnap kellett mennie, legutóbb nagypénteken este 10-kor telefonált a háziorvos, hogy húsvéthétfőn oltás.
2021. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem emailt küldött tegnapelőtt a háziorvosom asszisztense, hogy hétfőn mehetek.
2021. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugye itt az a para h lehet karantenba kuldenek.. Ilyenkor lehet oltani vagy mi van?
2021. ápr. 4. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért is jó lenne beszélned előre az orvossal, mert akkor tudja úgy ütemezni a dolgokat, vagy kimegy házhoz stb.
2021. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Páromat az oltópontról hívták, hogy másnap reggel mehet, ha megfelel neki a választható 2 vakcina közül az egyik.
2021. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!