Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon meg vagyok ijedve,...

Nagyon meg vagyok ijedve, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

24 éves, egészséges lány vagyok. Odafigyelek a táplálkozásra, a vizfogyasztásra, szedek vitaminokat, rendszeresen sportolok és nem dohányzom. Ezért nem paráztam annyira a vírustól, de betartottam a szabályokat, akivel találkoztam azzal is mindig maszkban, szabadtéren. De most nagyon meg vagyok ijedve. Négy nappal ezelőtt lettem rosszul, a covid tesztem pozitív lett. Azóta egyedül vagyok itthon. Az első nap óta lázas vagyok és emiatt elég gyenge is. De az ijesztő az az, hogy estére nehezen veszek levegőt, néha olyan köhögőroham tör rám, hogy attól félek itt fulladok meg. Tegnap este sírva hívtam anyukámat, hogy alig kapok levegőt. Rettegek, hogy megfulladok valamelyik este, vagy egy reggel nem ébredek fel. Egész nap fekszem, semmihez nincs erőm, Anyuék hoznak kaját lerakják az ajtó elé, de csak egy fura ízt érzek és nem bírom megenni. A tea jól esik azt sokat iszom. Valaki, aki hasonlóan rosszul volt meg tudná írni, hogy mikor lett jobban, meggyógyult-e, és mi segített?

Tudom, hogy az sem segít, hogy sírok, de most nagyon egyedül érzem magam és nagyon félek.



2021. ápr. 4. 21:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%
Én nem tudok érdemben hozzászólni, de kívánom , hogy mihamarabb gyógyulj meg! Sajnálom , hogy ezt kell atelned és olvasni is elég rémisztő, nem tudok semmi okosat tanácsolni , de jobbulást kívánok.
2021. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
98%
Kohogoroham az oke. Nehezlegzes van? Vegyel egy mely levegot, amennyire csak tudsz, es figyeld meg, hogy meg tudod-e tartani 10 masodpercig. Ird majd le az eredmenyt.
2021. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
89%

Ezt találtam neked!

[link]


Jobbulást!!

2021. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
Anyukam 9.napja lazas, minden nap hany, enni es inni alig tud, o is nagyon gyenge. Meg semmilyen javulas nem jott, o mar halalrol beszel. En is nagyon meg vagyok ijedve, nem szeretnem hogy meghaljon :(
2021. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Orrspray ami jó, esetleg gyulladás csökkentő.

Koronára ezeket javasolják, valamint van valami gyógyszer is amit orvos ír fel, de csak igazolt koronásnak.

Jobbulást.

2021. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%

Próbálj gyakran szellőztetni, nekem sokat segített. Alaposan felöltözöl/betakarózol és ha nagyon hideg van kint, csak bukóra teszed az ablakot.

Farivitapirt szeded már?

Pulzoximétert érdemes beszerezni, 10e körül van okosórás, 3e körül ujjra csiptetős.

2021. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
82%

Ki volt az a nagyon hüje, aki lepontozott és ha már megtette, mondja már meg, hogy miért! Köszi.

3-as vagyok

2021. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
97%
Orrspray-ből Allergodyl, ez a covid alsó légutakba kerülését tudja megelőzni.
2021. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!

2. kérdezőnek, 8. másodpercig bent tudtam tartani!

Utolsónak, igen, szedem, ezt pedig amit javasoksz beszerzem,köszönöm!!

2021. ápr. 4. 21:51
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

9

Jo az. :)

2021. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!