Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon meg vagyok ijedve,...

Nagyon meg vagyok ijedve, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

24 éves, egészséges lány vagyok. Odafigyelek a táplálkozásra, a vizfogyasztásra, szedek vitaminokat, rendszeresen sportolok és nem dohányzom. Ezért nem paráztam annyira a vírustól, de betartottam a szabályokat, akivel találkoztam azzal is mindig maszkban, szabadtéren. De most nagyon meg vagyok ijedve. Négy nappal ezelőtt lettem rosszul, a covid tesztem pozitív lett. Azóta egyedül vagyok itthon. Az első nap óta lázas vagyok és emiatt elég gyenge is. De az ijesztő az az, hogy estére nehezen veszek levegőt, néha olyan köhögőroham tör rám, hogy attól félek itt fulladok meg. Tegnap este sírva hívtam anyukámat, hogy alig kapok levegőt. Rettegek, hogy megfulladok valamelyik este, vagy egy reggel nem ébredek fel. Egész nap fekszem, semmihez nincs erőm, Anyuék hoznak kaját lerakják az ajtó elé, de csak egy fura ízt érzek és nem bírom megenni. A tea jól esik azt sokat iszom. Valaki, aki hasonlóan rosszul volt meg tudná írni, hogy mikor lett jobban, meggyógyult-e, és mi segített?

Tudom, hogy az sem segít, hogy sírok, de most nagyon egyedül érzem magam és nagyon félek.



2021. ápr. 4. 21:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

De jó!


Majd kérj egy tüdőgyógyászati kivizsgálást, valamint menj el kardiológushoz, ha meggyógyultál!

Én gyógyulás után még több gyógyszert kaptam, mint covid alatt.

Ne hanyagold el! Gyógyulást!

2021. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Ma voltak kint nálam. Nekem negativ lett a gyorsteszt, vettek le mégegyet, laborba küldik. Szerintetek mennyi az esélye annak hogy pozitiv lesz az meg?
2021. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
22 válaszban irtam a tüneteimet le.
2021. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Jó hallani , hogy jobban vagy 😊
2021. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök neki hogy jobban vagy! 😊
2021. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 valaki : ***** válasza:
100%
Örülök, hogy jobban vagy :))
2021. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!