Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem akarok magamat beoltani!...

Nem akarok magamat beoltani! viszont nem szeretem a nyomást gyakorolnak rám Végsőkig kitartók! Ti sem szerintek nyomást gyakorolnak rátok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 17:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem érdekel hogy hülyének néznek miatta! Hogy kitartó vagyok ebben!
2021. ápr. 7. 17:36
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Rám nem tudnak. Akárhány melltartót nem viselő lógócs*csű TV-nek visszakiabáló tolakodó parfümtől erősen bűzlő nyugdíjas elküld a melegebb éghajlatra,én akkor sem fogom beadatni magamnak azt a foscht.

Illetve akárhány "oltásellenes" jelzőt kapok,akkor sem. Meg akkor sem ha lepontoznak. És akkor sem,ha emiatt hazaárulónak neveznek,mert elvileg az a szlogen járja,hogy "beoltattam magam te miattad is".

Erről ennyit! Aki akarja,igyon meg két litert belőle. Én nem kérek egy cseppet sem.

2021. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
tulajdonképpen nem tettél fel kérdést, csak megerősítést akarsz a f*szságaidhoz.
2021. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Hát akkor zárkóz be a lakásodba, tökmindegy nekünk, csak ne terjeszd a covidot
2021. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

És tudtam,hogy jönni fog!Mind a kettő! :D

Olyan egyszerűek az emberek,mint a vasszög.

2021. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Mi a kérdés?
2021. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Ti sem szerintek nyomást gyakorolnak rátok?

Gyakorlatilag pedig a véleményre kíváncsi,hogy te miért nem,miért igen,stb.

2021. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha már a kérdés is nyilvánvaló provokáció, akkor beszállok én is a buliba: szerintem nem elég a nyomás, én kötelezővé tenném (nyilván azoknál, akiknél nincs egészségügyi ellenjavallat).
2021. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Én ha nem is kötelezővé, de nyomós indokokkal (kötelező tesztelgetés időnként belépéshez stb.) motiválnám oltakozásra a népet, mivel ez közös társadalmi ügy, és csak közesen lehet legyőzni ezt az állapotot!
2021. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aki hülye az.... fejezze be mindenki ahogy szeretné :) amúgy no comment
2021. ápr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!