Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez nem egy szokványos kérdés...

Ez nem egy szokványos kérdés lesz, de mivel meg akarok gyógyulni ezért ide is írok hátha valaki tud segíteni. Tehát mi lehet a bajom? És mit lehet tenni annak érdekében hogy helyre jöjjek?

Figyelt kérdés
Kezdem az elejétől. 2 éve volt egy borfesztivál ahol berúgtam, de annyira hogy haza is vittek. Másnap mikor felkeltem nagyon másnapos voltam és a hasam is ment de nem ez a lényeg. Na minden ezzel a nappal kezdődött. Azóta széklet/szellentés szag van körülöttem. A szellentést nem tudom kontrollálni úgy ahogy előtte, és mikor lassan wc re kell mennem erősödik a szag. Voltam orvosnál, gasztroenterológián is de azt lefújták a vírus miatt az első alkalom után, ami csak egy beszélgetés volt. Voltam rengeteg vizsgálaton de semmi sem mutatott ki semmit, vérvétel röntgen stb.. műtétem nem volt és a borfesztivál előtt semmi bajom sem volt. Igénytelen nem vagyok, ezt is tisztázni akartam. Arra is gondoltam hogy pszichológushoz is el kéne látogatni mivel lehet pszichológiai probléma is. Ez engem lelkileg kikészített mivel iskolába is kellet járnom és hát tudjuk mennyire kellemetlen az ilyen. Rengeteget is hiányoztam emiatt. Nagyon sokszor mély ponton voltam miatta. Mint egy rossz rémálom, senkinek sem kívánom. Ha megszabadulnék tőle életem legszebb napja lenne, és megtanultam az egészség a legfontosabb. Válaszokat előre is köszönöm.

2020. máj. 6. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

mindenki budosebbet szellent, ha mar wcre kell mennie, en emiatt nem aggodnek, s szerintem a borfesztivallal valo egybeeses is csak a veletlen muve.

Azonkivul vard ki h veget erjen a jarvany es folytasd az elkezdett vizsgalatsort.

2020. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azon a borfesztivalon konkretan rosszul lettel es egy nagyon rossz emlek, vagy csak onnan datalod?

Ha egy nagyon rossz emlek tortent, siman beakadhatott nalad az ettol valo szorongas, es lehet pszichoszomatikus.

Mert ugy laktoz-intoleranciatol barmi okozhat ilyet, de ugye az nem egy borfesztivallal tor ki ennyire hirtelen.

2020. máj. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Onnan kezdődött az egész emlékszem, rosszul nem lettem de másnaptol vettem észre az emberek viselkedésén hogy valami nincs rendben. Az előtt tényleg nem volt semmi ilyesmi. És a vizsgálatokat is akarom folytatni, persze.
2020. máj. 7. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!