Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tapasztalatok, vélemények a "...

Tapasztalatok, vélemények a " Sinopharm" oltásáról? Főleg 60 év felettiekről hallott vagy tapasztalt érdekel. De persze írhat fiatal is.

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert itthon megy a huzavona a vakcinákkal kapcsolatban, és van egy 60+-os beteges családtagunk.

Vacillálunk az oltásokkal kapcsolatban. Eddig az AstraZeneca van teljes mértékben kizárva, a kérdésem meg azért írtam ki, mert a háziorvos ezt javasolta -házhoz kell jönniük sajnos..



2021. ápr. 8. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Az AstraZenecával sincs semmi baj, mint ahogy a Sinopharmmal sem.
2021. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Anyósom és apósom is azt kapta, nem sínylették meg különösebben. De amúgy az AZ-nek is nagyobb az előnye, mint a kockázata.
2021. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Ne vacilláljatok. Bármelyik oltás jobb, mint betegen, 60 fölött elkapni a vírust.
2021. ápr. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Apukám 67 éves krónikus beteg, hétfőn kapta a 2. Oltását (sinopharm).

Minden rendben volt az első és a második oltás után is.


Bár jobban örültem volna, ha pfeizert kap (nagyobb védettség miatt).

2021. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 80 éves nagyanyám, akinek krónikus betegsége is van ezt kapta. Első után semmi nem volt, a második oltás után fájt egy kicsit a karja, fáradtabb volt aznap este, meg volt egy kis hasmenése(de az nem biztos hogy az oltástól mert a beleit érinti a krónikus betegség) Ennyi.
2021. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim és a félig lebénultan fekvő nagymamám is a kínait kapták, mindkét oltáson túl vannak. Senkinek sem lett baja tőle, mind jól vannak!
2021. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Ti miert akartok olyan vakcinat, amivel nem lehet utazni? Ez sokunknak csak az utazashos es a kozossegi elethez kell.a virus eleg enyhe lefolyasu, par nap alatt tul volt rajta az egesz csaladom.
2021. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7, szerencsés a családod, nálunk azért volt egy-két ronda eset. Mindenki túlélte, de eszünkbe nem jutna ezután visszautasítani bármilyen vakcinát.
2021. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 az ötös válaszoló vagyok. Én még fiatal vagyok és így is úgy ledöntött a lábamról ez a sz*r hogy meglepett. Az egész családon végigment a nagyszülők kivételével és ezek után egyikünk sem fog válogatni (mi inkább az astrazenecától tartunk nem a kínaitól).
2021. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

70 feletti 2 ismerős is megkapta, nem volt semmi extra utána, egyikük cukorbeteg már időnként az erek állapota miatt a szemével lézeres érkezelésekre is jár, a másik meg agyon lett már több szervével műtve balesetek, emésztő rendszer stb..

A 2. adagon is túl vannak..


Úgy tudom, mostanában inkább kérdés a védettségi szint a kínai esetén.

2021. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!