Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ellenőrzik manapsàg a hàzi...

Ellenőrzik manapsàg a hàzi karantènt ?

Figyelt kérdés
Csalàdtag lett beteg, de mindenkinek itt kell maradni. Azt mondtàk vàrjuk a hatàrozatot,de ahogy olvasgattam , nem igazàn sietik el. Nekem semmi tünetem, tuti megzakkanok itthon a csalàdtagjaimtól.
2021. ápr. 9. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
inkabb zakkanj meg, minthogy terjeszd a virust, koszi.
2021. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Ellenőrizhetik, de nincs kapacitásuk mindenkit naponta 3x csekkolni.


Amúgy meg ne terjeszd már azt a szar vírust. Pont ezért tartunk itt, mert mindenki össze-vissza mászkál, amikor egyértelműen kontakt.

2021. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Igen és össze-vissza, nem kiszámíthatóan jönnek.
2021. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja neked megmondani, hogy ellenőrzik-e vagy nem. Terület és kapacitás függő. Hozzám pl. egyszer sem jöttek, egy családtaghoz változó időpontokban, egy ismerőshöz csak hétvégén 1x...
2021. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Ellenőrizik, szomszédék covidosok nagy matrica kint az ajtón jöttek ellenőrizni az egyik családtag (az apuka) pont akkor jött haza a boltból ugye nem mehetett volna... Egész utca tőlük zengett. Nem tudom mennyire büntették meg egyik szomszéd 60ezret hallott a másik 100ezer felett... Mindegy végül is mennyi volt a bünti, biztos nem hiányzott nekik ez a kiadás. A helyi kisboltos miatta 2 hétig nem volt nyitva. Állítólag mással nem találkozott máshova nem ment.



Tesomek Miskolcon laknak nekik lépcsőházban volt hasonló csak ott a gyerek nem bírt magával (17 éves fiú) lement a haverokkal bandázni meg össze vissza. Rendőrök szedték elő mindenkit tettek karanténba meg teszteltek akivel találkozott.


Teljesen véletlenszerűen mennek... Ha neked megéri..inkább mérlegelj...

2021. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!