Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a nyájimmunitás kialakul,...

Ha a nyájimmunitás kialakul, az oltatlanok is biztonságban lesznek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 22:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

"#7-es: De, kerülhetnek kórházba. Olyantól tudom, aki ott dolgozik... Nekem mindegy amúgy, mindenki azt hisz, amit akar, meg amit mondanak neki. Én maradok annál, amit látok (nem face-n terjedő, sem az operatív törzs h*lyeségei) és olyan forrásból ismerek, amely megbízható."


Letelt a teljes idő, ami az oltási sorozathoz kell? 2. oltás + 1 hét? :)

2021. ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

Azt, hogy az 1 hét letelt-e, nem tudom, de 2. oltás után is kerültek már be.


Igazából nem állok le vitatkozni, aki akar oltasson, aki nem, meg ne. Én nem hiszek a számmisztikus statisztikának, amit odafönn előállítanak. Vannak tények, abból lehet következtetést levonni. Aki úgy gondolja, hogy a vírus önmagára nézve veszélyesebb, oltassa be magát, megnyugszik, aki szerint meg az oltás több kockázatot rejt, az meg akkor ne. :D

2021. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Épp, hogy nem.

A vírus terjedni akar. Ha ezt a nyájimmunitás akadályozza, agresszívabb lesz. Tehát ha egy oltatlan kapja el, rosszabbul jöhet ki belőle.

2021. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Csakhogy a nyájimmunítás nem az oltástól fog kialakulni, hanem attól, hogy az emberek többségén minimális tünetekkel átmegy.
2021. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%
Senki nem lesz biztonságban, mert a politikusok kitalálnak majd valami újabb hazugságot, amitől lehet megint majd rettegni.
2021. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!