Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Astrazeneca vagy Szputnyik?...

Astrazeneca vagy Szputnyik? Pro, kontra érveket szeretnék. Olyan ne írjon aki oltás ellenes vagy a kettő közül egyiksem. Csak a kérdésre szeretnék válaszokat.

Figyelt kérdés

Astra vérrög miatt veszélyes.

Szputynik oltás után nőknek megjön a menstruáció.

A kettő közül kell választanom. (nő vagyok)



2021. ápr. 11. 08:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
78%

Mindketto vektor alapu nem?


Amugy akkor kihagyom ezt is, nekem most epp elegge betett a 4 antibio 3 hónap alatt...

2021. ápr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Igen, vektor
2021. ápr. 11. 09:25
 13/33 anonim ***** válasza:
60%

Nekem jöhet mind a kettő.

25 vagyok.

Nagy a felhajtás az Astra körül.

De el lehet gondolkodni az előzményeken, Anglia kilépett az Euból.

Olvastam sokkal olcsóbb az előállítása is.

2021. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
42%
Még egy menstruáció is sokkal jobb (pedig én eléggé padlón vagyok tőle),mint a vérrög,szóval,ha e kettő közül lehetne csak választani,gondolkodás nélkül Szputnyik.
2021. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az Astrazeneca után 2 nappal megjött a menstruációm. De valószínűleg azért, mert egyébként is akkor jött volna meg. :)

Épp most olvastam egy tanulmányt, amiben leírják, hogy rendkívül ritkán, de Pfizer és Moderna oltás után is alakultak ki vérrögök alacsony vérlemezke számmal.

Ha nincs krónikus betegséged, különös tekintettel autoimmun, pajzsmirigy, kezeletlen cukorbetegség, amikben nem ajánlott a Szputnyik, akkor választhatod azt. De nagyon valószínű, hogy az Astrazenecát szándékosan le akarják járatni. Olcsó, könnyen tárolható és szállítható, a Pfizer cég fel akarja vásárolni az Astrazeneca céget, és különbenis brexit...

Mondjuk ha esetleg fogamzásgátlót szedsz, akkor inkább Szputnyik.

2021. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
34%
Dikk a sok oltakozás ellenesek konteósai🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2021. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
72%
A Sputnik jó eséllyel hatásosabb, mert két fajta vektort használ.
2021. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
A koronavírus nagyon gyakran okoz vérrögöt, az AZ oltás meg 100 ezerből 1, ha egyáltalán tényleg az okozta mindet. Az engedélyeztetési kísérletben a kontrollcsoportban jóval több vérrög volt, talán ezért, mert ők nagyobb arányban kapták el a covidot. Szóval bármelyikkel nyersz, azt válaszd, amit hamarabb megkaphatsz.
2021. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
11%
Mondd meg neki oltakozást propagáló tesvírem, egy igazi konteós vagy, az ellenzők konteósa. Amúgy meg mit foglalkozol azzal aki nem kéri az oltást? Egyelőre mindenki eldöntheti kéri vagy nem. Aztán hogy kinek van igaza, térjünk vissza pár év múlva😘
2021. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Szputnyik lesz. Pénteken megyek :-)
2021. ápr. 12. 17:21
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!