Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt akinél a Szputnyik...

Árokpart kérdése:

Volt akinél a Szputnyik vakcina első oltása után láz, kisebb csontfájás előfordult? (Nagyon fontos köszönöm)

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nem de ismerek ilyet.


Egyébként az ismerősi körömben oltottakról azt a következtetést tudtam levonni, hogy a nők esetében sokkal erőteljesebb mellékhatások jelentkeztek mint a férfiak esetében vakcina típustól függetlenül.

2021. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmi nem volt, pénteken kaptam. Mondjuk nem értem, ennek mi köze a politikához.
2021. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi nem volt.
2021. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Politikailag nem volt.
2021. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember egyedi, ezért bármely vakcina esetén a reakció eltérő. ez a normalitás, ez az élet rendje. Probléma akkor van, és cselekvés akkor szükséges, ha ez az eltérés egyfelől meghalad egy mértéket, másfelől veszélyes. Például tudni lehet, hogy bizonyos elemek egy vakcinában egyfelől szükségesek, másfelől bizonyos betegségeket erősen fokoznak. Ekkor ezt a vakcinát az ilyen betegséggel rendelkező emberek nem kaphatják. Mást igen.


A Szputnyiknál is volt, akinek fel sem tűnt, és voltak kisebb problémák. A lényeg, hogy egy felől súlyos nem volt (eddig), és az összes megszűnt pár nap alatt (eddig). E tekinteben tehát aggodalomra semmi ok.

2021. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os Nagyon szépen köszönöm!
2021. ápr. 12. 12:17
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ilyen kizárólag a nyugati hulladékok esetében fordul elő.
2021. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 LazyJones ***** válasza:
Én is nő kapcsán hallottam arról, hogy láz, hidegrázás és rosszullét fordult elő Sputnyik után, de pár nap alatt elmúlt.
2021. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1, nálunk meg pont fordítva. Anyós AZ-t kapott, én Szputnyikot, semmi, még lokális fájdalom dem volt. Férjem és öcsmém is AZ-t kapott, mindkettő két napig aligí tudott felkelni.
2021. ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!