Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akár hogy bemelegítek fájnak...

Akár hogy bemelegítek fájnak a csontjaim. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Már 1 éve "edzek", de most kezdtem el járni terembe.Nem tudom, hogy hogyan melegítsek be, úgy hogy ne legyen semmi bajom edzés közben. Relative vékony csontozatú vagyok.

2015. okt. 1. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A csontjaid??? Az hogy?
2015. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, az ízületeim fájnak.
2015. okt. 1. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
szedj zselatint, vagy valamilyen ízületvédőt.
2015. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisebb súly esetleg, aprólékosabb melegítés. Öltözz melegen ha kimész, hogy ne hűljön ki az ízület.
2015. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Túlságosan gyenge vagy azért fájnak.

Gondolom eddig nagy ismétléseket csináltál kis súlyzóval és ezért erősen ingerelted az izületeidet.Nem hagytál elég időt a kötőszövetek és az izületek regenerálódásához.Amit tehetsz: hagyjad az izotóniás edzéseket inkább koncentrálj az izometrikus edzésre, ne használj nagy ismétléseket, csinálj aktív nyújtásokat!


Csinálhatsz izotóniás gyakorlatokat de azt is ésszel!6x1 tökéletes az erő fejlesztésére.(ezt nyugodtan lehet varjálni...3x2, 2x3 stb)


Ha felépülés után szeretnéd folytatni a testépítést akkor Gironda rendszerét ajánlom(5x5, 8x8, 10x10, 15x15)

2015. okt. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. okt. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!