Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meg kaphatom e az oltást ha...?

Meg kaphatom e az oltást ha...?

Figyelt kérdés

Hello.

Erosen fontolgatom hogy fel iratkozom az oltasra a jovore valo tekintett miatt (szeretnek strandolni:D )

Viszont egy igen eros es agressziv imunallergiam van. Be adhatjak e vagy se? Tudja valaki?


2021. ápr. 13. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de kérdezd meg erről a háziorvosod.
2021. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Azért az beaszna, ha csak oltottak mehetnének strandolni :D Egyébiránt kérdezd meg a háziorvosod, itt senki nem fog tudni adekvát választ adni.
2021. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A pfizer nyugodtan adható ilyen esetben, semmi mellékhatása nincs.
2021. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd a kezelőorvosod, természetesen. (Tapasztalat, nálunk is van a családban akinél kérdéses hogy oltható-e, mi is a kezelőorvoshoz fordultunk az ügyben.)
2021. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Meg kerdeztem o szerinte addig amig nincsenek rendesen kivizsgalva addig semmi fele keppen nem adhatnak be nekem oltast. De ilyenkor mi van?? Uljek itthon addig amig mas az igazolvanyal oda mehet ahova akar? :/. Eleg hulyen van ez az egesz kitalalva.
2021. ápr. 13. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:

"mas az igazolvanyal oda mehet ahova akar"

Ilyen jelenleg amúgy sincs, per pillanat az oltottakra ugyanazok a szabályok vonatkoznak.

Egyébként én is próbáltam utánajárni (én írtam, hogy a családban van akinek egyelőre nm ajánlott), de úgy néz ki hogy még nincs erre nagyon megoldás, ha valaki önhibáján kívül nem oltható.

2021. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Ezt egyszerűen nem bírom megérteni az emberekben.


Inkább bevállalnék egy oltást, aminek gőzöm sincs milyen mellékhatásai lesznek 10-20 év múlva, csak azért, hogy mehessek strandolni, meg bulikázni, meg sétálni este 10 után?


(nem vagyok oltásellenes, holnap kapom a második adagot, de a fenti motivációkat az istennek sem tudom felérni ésszel)

2021. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolso kommentelohez szolnek. Fiatal vagyok attol mert onnek ilyen befasult gondolkodasa van nehogy mar ne elvezzem ki a fiatal koromat! Ne legyen munka mellet tartalmas nyaram!


Meg nincs mar pesig nagyon ugy tunik hogy lesz ilyen es ehez hasonlo megkulomboztetes :). Aminek rohadtul nem

Orulok. De ha ez az ara annak hogy jol erezzem magam es ne 4 fal kozott legyek 30 eves akkor be oltatom magam. De csak ezert!

2021. ápr. 13. 17:31
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Előbb várd meg a szabályokat. A strand nem lesz köztük. Regisztrálni amúgy is tök felesleges, majd május közepén besétálsz reg nélkül.
2021. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Regisztrálni amúgy is tök felesleges, majd május közepén besétálsz reg nélkül."

Ez az infó honnan van? 1-2 napja még pont arról beszéltek, hogy nem tervezik a regisztráció nélküli oltást.

2021. ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!