Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Így hogyan kaphatom meg az...

Így hogyan kaphatom meg az oltást?

Figyelt kérdés

Nincsen háziorvosom, agyerekorvosom óta nem jelentkeztem be felnőtt háziorvoshoz. 23 éves vagyok.

Regisztráltam az oktásra,de akkor is értesíteni fognak és mevkapom az oktást,ha nincs háziorvosom?



2021. ápr. 5. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat jelentkezz be haziorvoshou, igyis ugyis kellhet. Tudakold meg, hogy utca szerint hova tartozol, es hivd fel oket.
2021. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bejelentkezel egy háziorvoshoz
2021. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, én is így kaptam meg az oltást ma, 20 évesként.☺️

A falu egyik háziorvosa hívott, hogy mehetek.

2021. ápr. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van ügyfélkapud, a NEAK-nál elvileg le tudod kérdezni, ki van hozzád háziorvosként bejegyezve hivatalosan. Nem tudom, lehet-e olyan, hogy senki nincs.
2021. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, gyorsan bejelentkeztem a háziorvoshoz akihez lakcímem alapján tartozom, két nap alatt felvett a praxisába.
2021. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké,ezt fogom tenni,köszi.

Kell valami iratokat vinnem az új orovosomhoz? Mert amikor a gyerekorvosomnál voltam,az még vidéken volt,most már a fővárosban élünk. Nem tudok sajnos visszalátogatni vidékre. Ugye nem kell kikérnem az utolsó orvosomtól bizonyos papírokat?

2021. ápr. 11. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell, legalábbis elvileg az új orvosnak kell átkérnie mindent. Bár az elmélet meg a gyakorlat viszonyáról gondolom neked is vannak tapasztalataid.
2021. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!