Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valoszinű hogy szifiliszes...

Valoszinű hogy szifiliszes lehetek?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon meggondolatlan szexualis kalandom. Elszakadt gumi amit nem vettem észre.

Majd 4 het mulva kaptam a telefont hogy sziliszes volt es most fogják kezelni. És hogy menjek el szuresre. Azota feher a nyelvem néha oldalt megjelenik egy voroses kis folt feher széllel ami par nap alatt el is mulik. Voltam szuresen tobbszor is mindig negativ eredmenyt kaptam.

Esetleg cataflan meg c vitamin befolyasolhatja az eredmenyt? Ugy tudom h csak antibiotikum ami igen de volt hogy ugy mentem h 3 hetig nem szedtem semmit se akkor is negativ lett.



2021. ápr. 13. 23:10
 1/7 A kérdező kommentje:

Azt nem irtam bele hogy több orvos is mondta hogy negativ az eredmeny.

Ezert nem kaphattam el.

De nagyon aggaszt ez a feher nyelv meg oldalt az a valami.

2021. ápr. 13. 23:11
 2/7 anonim ***** válasza:
És amúgy fogorvosnál voltál? Belgyógyásznál esetleg? Nem tudom milyen tünete van a szifilisznek,de a nyelved ezer más betegséget is jelezhet.Pld valami gombásodást, emésztési problémát, nem megfelelő szájhigiéniát, valamilyen allergiát vagy akár lehet azért is mert keveset iszol..stb,stb
2021. ápr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Contefleur ***** válasza:
Az előnek adok igazat. Nem vagy szifiliszes, ezt már pár orvos megmondta. De a fehér nyelvet érdemes kivizsgáltatni.
2021. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak azert meg mindig van bennem egy kis para emiatt nem is merek senkivel se semmit se csinalni xd
2021. ápr. 14. 19:44
 5/7 A kérdező kommentje:

Olvastam hogy reflux is okozhatja.

Regebben volt refluxos dolgom csak idobe lett kezelve. Valoszinuleg most ujra elojohetett

2021. ápr. 17. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2022. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elengedtem.

Par verteszt utan elfogadtam hogy nem kaptam el 😂

2022. jún. 6. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!