Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek szifiliszes?

Lehetek szifiliszes?

Figyelt kérdés

Három hónapja (augusztus elején) volt egy alkalmi kapcsolat szerűségem (első és egyetlen partner), csak orál történt, a számba élvezett, de nem nyeltem le.

Most fedeztem fel egy apró hólyagot a számban (olyan helyen ahol nem tudom elharapni/felsérteni), nem fáj, picit gennyes. 9-90 nap a lappangási idő.

Mennyire esélyes, hogy szifilisz? Mit kezdjek ezzel?


2018. nov. 7. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Afftáról hallottál már?
2018. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Persze, vidáman lehetsz szifiliszes! De ha nem az, akkor hülye.
2018. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt már aftám, az fáj, ez meg nem. Tudom kevés az esélye, de kivételek mindig vannak.
2018. nov. 7. 16:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a srácot,akivel volt annó az affér, neki semmi baja azóta sem meg előtte sem.
2018. nov. 7. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nyilván senki nem fogja tudni itt megmondani. Ha nagyon nem hagy nyugodni a dolog, akkor menj el orvoshoz, ott legalább biztos választ kapsz.
2018. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!